Close

Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 73
  1. #11

    Domyślnie

    i ja sie zglaszam bo baaardzo mi sie podobuje cala akcja
    moge robic cokolwiek (trzymac blende, podawac herbate/kawe, albo biegac i krzyczec "akcja" )

  2. #12
    sailor
    Gość

    Domyślnie

    Piotrze .. moje zdanie znasz... a nie bede strzepil klawiatury bo zaraz podniesie sie masa krzyku. wg mnie sczegoly powinna omowic ekipa ktora bedzie robic zdjecia miedzy soba (zrobione dla niech podforum lub tez konferencja na jakims gadaczu). krotko reasumujac ode mnie co jak zdazylismy zauwazyc jest zgodne z twoim pomyslem - 3-4dni, wspolna stylizacja, na planie JEDEN fotograf reszta robi za asystentow, kazdy fotograf realizuje swoj pomysl przedyskutowany wczesniej i wpasowany w ogolna stylizacje kalendarza. nocna / poznowieczorna forma podoba mi sie nabardizej ze wzgledu na swiatlo jakie wtedy mozna wyciagnac. choc bez watpienia jest trudniejsza.

  3. #13

    Domyślnie

    Super pomysł.
    Ja moge byc tym od sprzatnia podaj, przynies itd, mam Transportera do dyspozycji, czyli jakies cos tam przewiesc.
    Admin coś pisał o skuterze - jako ze dzialam troszke w tych klimatach to motocykl czy skuter jest spokojnie do zalatwienia. Marka i model jaki potrzeba :P
    D750 : D800 : D500 : D7200 : AF-S 16-35 4 VR : AF 24-120 4 VR : AF 20 2.8 : AF-S 80-200 2.8 : AF-S 400 2.8 : AF-S 500 4 VR : SB900 : SB800 : WT-4 : UT1
    www.mjagielski.pl www.photoaction.pl

  4. #14
    Zbanowany
    Dołączył
    07 2005
    Miasto
    jerergeg
    Posty
    1 756

    Domyślnie

    a może z jedną sesyjkę na cmentarzu? np. na listopad

  5. #15

    Domyślnie

    Pomysł kalendarza przedstawiony w poprzednim wątku mi się spodobał, w tym już nie
    Wybór zdjęć w głosowaniu, spośród zgłoszonych przez wszystkich chętnych forumowiczów, sprawiłby, że bardzo dużo osób myślałoby o nim "nasz kalendarz". Gdybym nawet nie wysłał ani jednego zdjęcia do konkursu, to nawet tylko głosując miałbym poczucie, że coś współtworzę, mam wpływ na wynik. Potem powiesiłbym sobie na ścianie i pokazywał z dumą znajomym jako "nasz" kalendarz, chociaż moja rola ograniczyła się tylko do oddania paru głosów...
    Przedstawione rozwiązanie sprawiło, że przestałem interesować się projektem. To będzie nie "nasz", tylko "wasz" kalendarz. "Wasz", czyli grupki paru osób, które zaangażują się w realizację projektu.
    Raczej go nie kupię
    To takie moje 0,03PLN w dyskusji. Ciekawe, czy ktoś jeszcze ma podobne zdanie

  6. #16
    sailor
    Gość

    Domyślnie

    ajt - nic nie stoi na przeszkodzie byc ten kalendarz wspoltworzyl, przyjechal na sesje i wzial udzial w calym przedsiewzieciu. twoj glos jest jednym z tych ktorych sie obawialem .. glosem ludzi ktorzy beda narzekac na to ze jedna stylizacja, ze odbywa sie to bez nich.. ze bigos ze wszsytkich kategorii bylby lepszy itd. i takich osob bedzie niestety wiele bo to bardoz polskie podejscie jest. moim zdaniem albo robimy cos porzadnego i z klasa co bedzie praca CALEGO zespolu ktory sie za to wezmie i jednoczesnie wizytowka FORUM na nastepny rok albo zbieramy przypadkowe foty z forum i wydajemy byle co. jesli to drugie to ja przepraszam i dziekuje.

    btw. pasowalby ci kalendarz w wersji styczen - landszafcik w gorach z bleintym niebem, luty - zmrozona butelka , marzec - makro z robalem , kwiecien - jelen na rykowisku, maj - panienka na lace, czerwiec - moda w studio ... itd...ja osobisice widzac taka zbieranine zrobilbym cos bardzo brzydkiego o czym nie przystoi pisac a co kojarzy sie z uwalnianiem ptactwa.

  7. #17

    Domyślnie

    ajt, tylko że nierealnym jest zrobienie spójnego stylistycznie kalendarza o równym, wysokim poziomie na drodze konkursu i głosowania.

  8. #18

    Domyślnie

    Niestety nie mam czasu ani warunków, by na sesję przyjechać. Zresztą, nawet gdybym przyjechał, to stałbym się jednym więcej w grupie. Wydaje mi się, że w swoich poglądach nie jestem odosobniony więc moje dołaczenie do zespołu nie rozwiązuje problemu.
    Oczywiście groch z kapustą, jako efekt głosowania całego forum na zdjęcia bez żadnych ograniczeń tematycznych to niezbyt szczęśliwe rozwiązanie. Może jednak da się to jakoś wypośrodkować? Może ktoś ma pomysł, jak zaangażować w projekt ogół forumowiczów, by każdy mógł mieć poczucie, że dodał coś od siebie

  9. #19

    Domyślnie

    Mimo, ze jestem tylko biernym czytaczem forum, to ciesze sie z pomyslu Admina. Bo jak czytalem poprzedni watek, to sobie pomyslalem, ze z takiego konkursu to kalendarza na pewno nie bedzie, bo zbyt rozna stylistycznie, jakosciowo itp.
    I fajnie, ze to nie bedzie w studio a bardziej streetowo

  10. #20
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 776

    Domyślnie

    można rozważyć opcję, że to co stworzą ci fotografowie na sesji (może być problem by było ich równo 12, bo to jakby przesądza, że byłoby 1 zdjęcie każdego) będzie pokazane na forum - każdy da po kilka najlepszych swoich zdjęć i głosowanie.
    Ale jest minus głosowania na "anonimowe" zdjęcia - niektórzy mogą nie znależć w ogóle swojego zdjęcia w kalendarzu, mimo, że sie napracowali, a inni beda mieli 2 albo 3.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •