Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Pociąg

  1. #1

    Domyślnie Pociąg

    To moja pierwsza wrzuta - proszę o krytykę
    1.
    2.
    D200 MB-D200 D60 | 35 85 | SB-800


  2. #2
    Blasius.G
    Gość

    Domyślnie

    Jako, ze kolej lubie cos tam skrobne.
    Nie podoba mi sie, ze lokomotywa na 1. jest obcieta. Lepiej cala by sie tu prezentowala.
    Na 2. mimo, iz obcieta ujecie mi sie podoba troche bardziej Ni wiem... Moze dlatego, ze widac detale na takim zblizeniu.
    Na obu zdjeciach sa jeszcze jakies eksperymenty z kolorami, a wlasciwi ich brakim na tle i to tez mi sie niezbyt podoba. Niemniej, to juz chyba rzecz gustu. Pewnie mialo podkreslac, to lokomotywe, ktora jest obcieta

  3. #3

    Domyślnie

    Prowadziłem taką niedawno...Ech... Dwójeczka coś w sobie ma. Kolorki mógłbyś jednak zostawić.
    株式会社ニコン

  4. #4

    Domyślnie

    jakieś takie czegoś tu brak, myślę o obróbce zdjęcia bo te wydają się takie zwykłe.
    D3S / D700 / 14-24 2,8 / 24-70 2,8 / 70-200 2,8 / 35 1,4 / 85 1,4 / SB-800 / SB-900 / NEC PA 271W / i inne takie....

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez TOMEK K Zobacz posta
    jakieś takie czegoś tu brak, myślę o obróbce zdjęcia bo te wydają się takie zwykłe.
    a co byś mógł mi podsunąć? bo jestem początkującym amatorem i nie wiem za bardzo "co z tym jeszcze zrobić"
    D200 MB-D200 D60 | 35 85 | SB-800


  6. #6

    Domyślnie

    myślę o jakiejś większej dynamice pociągu, i może kolorystyka jakaś przekombinowana dodała by fajnego efektu na fot 2. - tak sobie myśle
    D3S / D700 / 14-24 2,8 / 24-70 2,8 / 70-200 2,8 / 35 1,4 / 85 1,4 / SB-800 / SB-900 / NEC PA 271W / i inne takie....

  7. #7

    Domyślnie

    Też coś pokażę. Nie moje ale właścicielka się na pewno nie obrazi tym bardziej że niebawem też się tu pewnie pojawi. Wspólnie czasem "męczymy" Jej Nikona i czasem coś się uda... jak to na przykład... ale to tylko moje amatorskie zdanie

    A co na to fachowcy?

  8. #8

    Domyślnie

    hmm... pociąg tak średnio widać, most też. Nie trafia do mnie.
    Pozdrawiam
    Dariusz O.

  9. #9

    Domyślnie

    Niestety ale ścięte czoło dyskwalifikuje fotę z mostu. Co do dwóch pierwszych to osobiście nie lubię kolorowanek. Słusznie ktoś napisał o uciętych lokomotywach, dla mnie nie do przyjęcia. Staraj się złapać cały skład (w przypadku pośpieszych jak tu to nie duży problem) w jakimś ciekawym otoczeniu. Jak interesujesz się kolejowymi to wpadaj http://www.wrphoto.pl

  10. #10

    Domyślnie

    Co do mostu to go obciąłem.. tak mi jakoś lepiej wyglądało.. tym bardziej że most jest nieostry i raczej pogarsza cały obraz. Co do czoła faktycznie szkoda że ścięte. Dzięki

    P.S. Stronka z kolejami ciekawa. Nie wiem jak autor tematu ale nam bardziej chodzi o sportowe ujęcie niż o kolej

    http://s1.zapodaj.net/61963155.jpg.html Tu jest oryginalny kadr

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •