Close

Strona 2 z 17 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 163
  1. #11

    Domyślnie

    W wersji z LCD szybko pojawiają sie drobne usterki.

    Racja - odpuść sobie.
    Tutaj jest... podpis

  2. #12

    Domyślnie

    Oryginał Nikona i wszystko w porząsiu.
    "Am Anfang schaute ich mich um, konnte aber den Wagen, von dem ich träumte, nicht finden. Also beschloss ich, ihn mir selber zu bauen." F.Porsche

  3. #13

    Domyślnie

    Tylko gdzie kupić ten oryginał w przystępnej cenie?

  4. #14

    Domyślnie

    Kiedyś też stałem przed podobnym dylematem Delta czy Nikon. Poszedłem do zaprzyjaźnionego sprzedawcy i pooglądałem sobie. Delta z LCD odpadła na wstępie. Kicz aż oczy bolały. Tandetny wyświetlacz z tandetnymi przyciskami dyskwalifikowały te cudo.
    Pomimo znacznej różnicy w cenie wybrałem oryginał mimo że Delta bez udziwnień nie była zła. W przeciwieństwie do niektórych wypowiedzi, mój ma identyczny kolor z kolorem body. Nic złego z nim się nie dzieje, a jedynie co zauważyłem na "-" to to, że raz na ruski rok trzeba go nieco do body dokręcić.
    I jeszcze jeden mały szczegół. Pomimo tego, że tyle osób tak narzeka na oryginał zobacz co się dzieje jak taki jest wystawiony na giełdzie czy alledrogo. Zchodzi w kilka min. Więc jak Ci się znudzi sprzedasz go na pniu praktycznie bez straty.
    Każdy swoje chwali, a na Twoim miejscu przeszedłbym się do sklepu i pomacał i jeden i drugi.
    nic...

  5. #15

    Domyślnie

    tylko oryginał.. niedawno kupiłem wszystko pięknie chodzi nic nie piszczy.. tak jak kolega pil74 nie lubie takich udziwnien jak dodatkowy tandetny LCD ktory i tak mi nie jest potrzebny.

    pozdrawiam
    Nikon (d700, d80) + grip)) + N 50 f/1.4 + N 70-200 f/2.8 VRII + sb-900
    www.tomasztomaszewski.com.pl

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez litespeed Zobacz posta
    Tylko gdzie kupić ten oryginał w przystępnej cenie?
    w USA jak kupowałem stały po 220zł
    "Am Anfang schaute ich mich um, konnte aber den Wagen, von dem ich träumte, nicht finden. Also beschloss ich, ihn mir selber zu bauen." F.Porsche

  7. #17

    Domyślnie

    tak, ale kupowałeś pewnie jak dolarek stał o wiele niżej. Ja też chętnie kupiłbym oryginał ale nie chciałbym dawac więcej jak 300zł za nowy oczywiście. Baterii więcej nie potrzebuję bo mam 2 oryginalne aku Nikona.
    To pewnie poczekam, może kursy walut będą bardziej przyjazne
    W Poznaniu raczej nigdzie w sklepie nie pomacam bo nigdzie gripów nie mają, a jak mają to na zamówienie czyli trzeba kupić
    http://ksiwek.fm.interia.pl
    D90 + grip Alpha MB-D80; Nikkor AF-S 18-70/3.5-4.5G ED; Sigma EX DG HSM 100-300/4; Tamron Di 90/2.8; Nikkor 50/1.8; SB-800

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez velaskez Zobacz posta
    w USA jak kupowałem stały po 220zł
    to do USA już złotówka dotarła ? "pacz Pan" jaką światową walutę mamy - a tu nam Donald chce na "ojro" wymieniać

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez velaskez Zobacz posta
    Oryginał Nikona i wszystko w porząsiu.
    podpisuje się pod tym !!!

  10. #20

    Domyślnie

    a ja mam delte (bez lcd), kupiłem bo potrzebowałem spust do pionu, nie narzekam, w sumie patrząc kolorystycznie pasuje pod budę. Spust (jak wielu pisało) jest normalny, tzn. że spokojnie wyczuć różnicę pomiędzy "łapaniem" ostrości a wyzwoleniem migawki.

Strona 2 z 17 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •