Close

Strona 1 z 17 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 163
  1. #1

    Domyślnie Grip MB-D80 do D90 oryginał czy zamiennik Delta

    Zamierzam zakupić grip do mojego D90. Najbardziej zależy mi w nim na pionowym spuście migawki, alternatywne źródło zasilania to sprawa drugoplanowa. Czy Waszym zdaniem warto przepłacać i kupić oryginał czy gripy firmy Delta są równie dobre i należałoby pomyśleć właśnie o takim gripie?
    http://ksiwek.fm.interia.pl
    D90 + grip Alpha MB-D80; Nikkor AF-S 18-70/3.5-4.5G ED; Sigma EX DG HSM 100-300/4; Tamron Di 90/2.8; Nikkor 50/1.8; SB-800

  2. #2

    Domyślnie

    Ja używam Delty i jestem zadowolony. Ale zaraz mnie zakrzyczą i powiedzą, że oryginał jest lepszy bo też dobrze działa, ale jest droższy i nazywa się Nikon
    Jakieś ciałko, szkiełko i światełko, no i jeszcze nosidełko

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stachumuszel Zobacz posta
    Ja używam Delty i jestem zadowolony. Ale zaraz mnie zakrzyczą i powiedzą, że oryginał jest lepszy bo też dobrze działa, ale jest droższy i nazywa się Nikon
    również mam delte, jak na razie działa bez zarzutu
    jakiekolwiek różnice mogą (choć nie muszą) wyjść na jaw po kilkunastu miesiącach używania,
    np trzeszczenie plastikowych elementów

  4. #4
    Zbanowany
    Dołączył
    04 2008
    Miasto
    0100110
    Posty
    195

    Domyślnie

    a ja mam nikona i wkurw.a mnie to że różni się kolorem od body, poza tym to mój drugi i po roku gumka znowu spadła..

  5. #5

    Domyślnie

    Tylko że kupno oryginalnego MB-D80 w przystępnej cenie graniczy dziś z cudem. Był jeden na Allegro i aukcja właśnie się zakńczyła kwotą 455zł...

  6. #6

    Domyślnie

    D80 + delta. Działa bez zarzutów. Kupiłem nowy za 200. Teraz jest o 30 wyżej.
    Tutaj jest... podpis

  7. #7

    Domyślnie

    a jakie macie Delty, wersję podstawową czy tę z wyświetlaczem LCD która ma dodatkowe bajery?
    http://ksiwek.fm.interia.pl
    D90 + grip Alpha MB-D80; Nikkor AF-S 18-70/3.5-4.5G ED; Sigma EX DG HSM 100-300/4; Tamron Di 90/2.8; Nikkor 50/1.8; SB-800

  8. #8

    Domyślnie

    Udało mi sie w lutym na forumowej giełdzie zakupić miesięczny MB-D80 + oryginalna bateria za 400pln
    i jak założyłem do aparatu to nie ściągam go - cudo

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez scorses Zobacz posta
    a jakie macie Delty
    wersje podstawową

  10. #10

    Domyślnie

    Wersja podstawowa, kupiona w Foto-Tip z forumowym rabatem Moja Delta fakturą tworzywa jest identyczna jak body, nic nie trzeszczy, kółka pracują należycie.
    Jest grono użytkowników, którzy narzekają na Deltę, bo np. kółko źle działa etc. Ale na oryginała też część ludzi narzeka, bo im guma sie odkleja, kółko źle pracuje etc. Cena Delty prawie dwa razy mniejsza
    W wersji z LCD szybko pojawiają sie drobne usterki.

    Pozdr.
    Jakieś ciałko, szkiełko i światełko, no i jeszcze nosidełko

Strona 1 z 17 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •