Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: kitesurfing

  1. #1
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    08 2006
    Miasto
    LITTLEHAMPTON
    Posty
    43

    Domyślnie kitesurfing

    witam wczoraj wieczorkiem troche wialo...i chlopaki zaczeli skakac...
    jak ktos by mi mogl podpowiedziec jak pokazac skok jego wysokosc i dynamike...
    mam nadzieje ze chociaz pare zdiec sie spodoba
    prosze o krytyke


    1

    2

    3

    4

    5

    6

    7

    8

    zdiecia robilem tym szklem 70-300 ;( nie mam innego tele ... no i z reki bo w pracy bylem...
    jesli zapodalem za duzo zdiec usune...
    nikon d70s + af-s dx nikkor 18-70 if ed + tamron af 70-300 f/4-5.6ld macro1:2 + telekonwerter x 2

  2. #2

    Domyślnie

    cytat:
    "no i z reki bo w pracy bylem... "

    Też chciałbym być na plaży w pracy
    dwie różne puszki - "staruszki" kilka jasnych szkieł, błysk, torba i dobre chęci

  3. #3

    Domyślnie

    chyba troche gubil ostrosc obiektyw albo tez wycinales z klatki
    no i matryca do czyszczenia - paprochy

  4. #4
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    08 2006
    Miasto
    LITTLEHAMPTON
    Posty
    43

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez vuki
    chyba troche gubil ostrosc obiektyw albo tez wycinales z klatki
    no i matryca do czyszczenia - paprochy
    jedynie 6 jest ciete z wiekszego formaty reszta to orginalne kadryz apartau to korekcji swiatla i lekko ostrosci moze to przez to ze wyczscilem szumy ?

    pozwalam sobie zamiescic jeszcze jedna fote...



    pierwszy raz zapisywalem w raw a moj komputer wykonuje zwykla obrubke swiatla wiekami nie mowiac o ladowaniu samego pliku ie wiem czy onitor jest wazny ale ten co mam to staroc nie lada...

    pozdrawiam i moze ktos mi poradzi jak pokazac wysokosc na zdieciu ... nie pokazujac jedynie kropki zamiast czlowieka i wody duzo nizej? ma ktos pomysl ? oni skacza naprawde wysoko jakies 6-8 metrow moze wyzej.
    [ Dodano: Sro 06 Wrz, 2006 ]
    dzien dobry

    jest taka sprawa
    LUDZIE PISZCIE!!!! JAK MA SIE CZLOWIEK CZEGOS NAUCZYC JAK FOTY OBEJZALO 150 LUDZI A DWA KOMENTARZE SA ?
    ludzie piszcie co wam sie podoba a co nie prosze... piszcie piszcie zawsze cos mozna wyja z krytyki nawiazac chociaz rozmowe.... dialog!!! a bez tego ani rusz. (chyba ze zdiecia sa tak kiepskie ze nie warto, to napisac ze lipa i poprawic to czy to...)

    za dwa kometarze dziekuje bardzo chlopaki to mile ze sie wyrazacie bardzo to doceniam
    nikon d70s + af-s dx nikkor 18-70 if ed + tamron af 70-300 f/4-5.6ld macro1:2 + telekonwerter x 2

  5. #5

    Domyślnie

    Mnie się podobają pierwsze trzy.Może dlatego,ze mam większy kontakt z gosciem na focie.Moim zdaniem takie zdjęcia są bardziej widowiskowe. Pozostałe w szerszym kadrze są mniej wyraźne i jakoś do mnie nie przemawiają.
    Ogólnie jednak temat ciekawy i wart by go uwieczniać.

  6. #6
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    08 2006
    Miasto
    LITTLEHAMPTON
    Posty
    43

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez YOZ
    Mnie się podobają pierwsze trzy.Może dlatego,ze mam większy kontakt z gosciem na focie.Moim zdaniem takie zdjęcia są bardziej widowiskowe. Pozostałe w szerszym kadrze są mniej wyraźne i jakoś do mnie nie przemawiają.
    Ogólnie jednak temat ciekawy i wart by go uwieczniać.
    dziekuje za opinie mi sie tez podobaja te bliskie ale nie do konca. bo iwdze co ci ludzie sa w stanie zrobic ... i az mnie paluch swierzbi ... ale nie mam pomyslu jak oddac ich akrobacje...

    pozdrawiam raz jeszcze
    karda opinia jest wazna dla mnie i jest podpowiedzia
    nikon d70s + af-s dx nikkor 18-70 if ed + tamron af 70-300 f/4-5.6ld macro1:2 + telekonwerter x 2

  7. #7

    Domyślnie

    hmm jak pokazac wysokosc ? moze podejdz blizej i walnij takiemu fote z dolu ale tka zeby zalapac jeszcze wode na zdjeciu, wtedy pokazesz jakby skakali nawet wyzej niz skacza
    Zapraszam Michał Klimont
    Tutaj nie radzę zaglądać: Click
    [/I]

  8. #8

    Domyślnie

    Tmasakra wejdź na http://www.tarifaocean.com/index4.html może znajdzisz odpowiedź )) A tak na marginesie gdzie robiłeś te foty?

    pozdrawiam
    D50 + 18-50

  9. #9

    Domyślnie

    http://www.naishkites.com/menu.html

    zobacz tu. W dziale downloads => Wallpapers/Calendar są b. dobre zdjęcia.
    jako odpowiedź na twoje pytanie szczególnie polecam Kwiecień, Maj, Sierpień, Wrzesień i Listopad

    pozdro

  10. #10
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    08 2006
    Miasto
    LITTLEHAMPTON
    Posty
    43

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez miaga
    Tmasakra wejdź na http://www.tarifaocean.com/index4.html może znajdzisz odpowiedź )) A tak na marginesie gdzie robiłeś te foty?

    pozdrawiam
    dzieki za linnki a zdiecia robione worthing west sussex zaraz przy samym pize... przed biurem beach office....
    panowie tam trenuja aby sprubowac przeskoczyc pir....
    nikon d70s + af-s dx nikkor 18-70 if ed + tamron af 70-300 f/4-5.6ld macro1:2 + telekonwerter x 2

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •