Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22
  1. #1

    Question D80 kabelkiem USB do komputera

    witam wszystkich,
    D80 mam już od prawie roku i dopiero dziś zdecydowałem się na odpakowanie kabelka USB
    Zastanawiam się, czy prócz zgrywania zdjęć, ów kabel może mi się jeszcze na coś przydać. Jakieś testy, dokładniejszy wgląd w stan aparatu. No sam nie wiem czego można i czy w ogóle można się spodziewać.
    pozdrawiam

  2. #2
    Jędrzej Gadziński Awatar jendryn
    Dołączył
    05 2008
    Miasto
    Frankfurt am Main
    Posty
    1 541

    Domyślnie

    np. Camera Control Pro.
    D700 16,17-35,35

  3. #3

    Domyślnie

    Siema Baro
    Jak już jendryn wcześniej powiedział można podłączyć aparat do komputera i za pomocą Camera Control Pro obsługiwać aparat przez komputer. Fajny ficzer, można chyba nawet ustawić time lapse za pomocą tego ustrojstwa. Poza tym można wygrywać nowszy firmware. eee...nooo....i będzie tego dobrego.
    "Am Anfang schaute ich mich um, konnte aber den Wagen, von dem ich träumte, nicht finden. Also beschloss ich, ihn mir selber zu bauen." F.Porsche

  4. #4

    Domyślnie

    lub zjarac plyte glowna jak to bylo z moim D50 ... wlasnie podczas podpinania do kompa zrobila sie jakas zwara i aparat poszedl sie $%#% ... od tamtej pory tylko czytnik kart ...
    Nikon D80 l S 17-70 Macro HSM l N 50/1.8 l T 55-200 l SB400 l kilka filtrów i duze checi

  5. #5
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    01 2009
    Miasto
    Pomorskie
    Posty
    161

    Domyślnie

    kabel jak kazdy inny kabel ;]
    Nikon

  6. #6

    Domyślnie A po co kusić los?

    No właśnie.
    AF nie jest koniecznoscią

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez velaskez Zobacz posta
    Poza tym można wygrywać nowszy firmware. eee...nooo....i będzie tego dobrego.
    a ja głupi wgrywałem przez karte tez odpakuje kabelek
    D90|S70-300APO|N18-105VR|SB-400|Di966II|statywX2|plecak|torba|rower|uśmiech
    pozdrawiam Maciek

  8. #8

    Domyślnie

    Nie martw się, ja też. Poza tym można go użyć jako sznurka. A MacGaiver zrobiłby z niego łódkę.
    "Am Anfang schaute ich mich um, konnte aber den Wagen, von dem ich träumte, nicht finden. Also beschloss ich, ihn mir selber zu bauen." F.Porsche

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez velaskez Zobacz posta
    MacGaiver zrobiłby z niego łódkę.
    albo googla zeby sprawdzic jak sie pisze wlasne nazwisko :>

    kabelkiem firmware nie wgrasz, co najwyrzej przerzucisz na karte w aparacie. dalej procedura jest taka sama.
    co do ustawien i testow serwisowych: da sie, jak sie ma oprogramowanie serwisowe + dongiel zeby je odpalic.
    podpis nieczytelny

  10. #10

    Domyślnie

    Nie chciało mi się googlać
    "Am Anfang schaute ich mich um, konnte aber den Wagen, von dem ich träumte, nicht finden. Also beschloss ich, ihn mir selber zu bauen." F.Porsche

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •