Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 22
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez biker karlos Zobacz posta
    lub zjarac plyte glowna jak to bylo z moim D50 ... wlasnie podczas podpinania do kompa zrobila sie jakas zwara i aparat poszedl sie $%#% ... od tamtej pory tylko czytnik kart ...
    TO jak masz jeszcze gwarancje to z niej skorzystaj bo to raczej dosc odosobnione zachowanie sie tego sprzetu.
    Ja praktycznie tylko i wylacznie przez kabelek USB zgrywam zdjecia. To juz wieksze zagrozenie widze w ciaglym wyjmowaniu i wkladaniu karty do slotów.

  2. #12

    Domyślnie

    A w czym? Bo jak masz CF to jeszcze możesz pogiąć styki (znam giganta co na siłę odwrotnie wciskał i połamał ), ale SD?
    "Am Anfang schaute ich mich um, konnte aber den Wagen, von dem ich träumte, nicht finden. Also beschloss ich, ihn mir selber zu bauen." F.Porsche

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez velaskez Zobacz posta
    A w czym? Bo jak masz CF to jeszcze możesz pogiąć styki (znam giganta co na siłę odwrotnie wciskał i połamał ), ale SD?
    Ciekawe o kim mówisz pewnie o moim małym braciszku, który wtedy był jeszcze mniejszy i nie wiedział, co robi

  4. #14

    Domyślnie

    Tak właśnie...o nim
    "Am Anfang schaute ich mich um, konnte aber den Wagen, von dem ich träumte, nicht finden. Also beschloss ich, ihn mir selber zu bauen." F.Porsche

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez havk Zobacz posta
    kabel jak kazdy inny kabel ;]
    Nie zgadzam się ze stwierdzeniem kolegi. Podłącz zwykły kabelek za 5 zeta a w kompie będziesz miał komunikat że urządzenie podłączone do kompa ma awarię. To musi być kabel dostarczony w zestawie.

    Co do zastosowania - Camera Control Pro. Gadżet przydatny w studiu albo w domowym zaciszu, bo zdjęcia zrzuca od razu na dysk i mamy podgląd w widoku 100% a nie na 3 calowym ekranie. Niestety kadrowanie na ekranie komputera odpada w przypadku aparatów nie posiadających LiveView.

    Zgrywać wolę przy pomocy czytnika kart. Szybciej, bezpieczniej i nic się nie plącze. Kiedyś nadepnąłem na kabel i dużo nie brakowało a sprzęt przeżyłby zbyt bliski zoom podłogi
    Ostatnio edytowane przez Remoolus ; 09-04-2009 o 21:25
    Nikon D7000 | Nikkor 35 f/1.8 G| Nikkor 50 f/1.8 D| Nikkor 18-70 G |Nikkor 70-300 G | Kenko extension tube set | Nissin Di622 Mark II | Velbon Sherpa 600 |

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Remoolus Zobacz posta
    Nie zgadzam się ze stwierdzeniem kolegi. Podłącz zwykły kabelek za 5 zeta a w kompie będziesz miał komunikat że urządzenie podłączone do kompa ma awarię. To musi być kabel dostarczony w zestawie.
    nie, nie musi byc koniecznie ten z zestawu. musi byc po prostu sprawny a nie jakis szajs z chin polutowany przez slepego inwalide
    podpis nieczytelny

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Valwit Zobacz posta
    nie, nie musi byc koniecznie ten z zestawu. musi byc po prostu sprawny a nie jakis szajs z chin polutowany przez slepego inwalide
    nie gniewajcie się, ale mnie już to śmieszy takie głupie gadanie i pisanie. Nie wiem ale to chyba nasza jakaś narodowa cecha kim my to nie jesteśmy! A tak naprawdę to my słyniemy tylko z produkcji palet, krasnali i oscypków. A do Chin nie dorośniemy nigdy. A szajs to zawdzięczamy właśnie sobie, tylko polak polakowi potrafi sprzedać najtańszy wyrób, Chiny produkują wszystko i to na najwyższym poziomie technologicznym, jak i taniochę, ale o tym to pisałem wyzej.
    Dwa Nikony i szkła

  8. #18

    Domyślnie

    wyluzuj odrobinke. "szajs z chin" nie znaczy ze wszytsko z chin jest zlej jakosci. odnosi sie to do opisanego wyzej kabla za 5 zlotych ktory najwyrazniej jest szajsem skoro nie dziala. a nie dziala z powodu zjego wykoniania czyli w tym przypadku wadliwych polaczen, powodujacych przeklamania sygnalu. cala reszta to ideologia ktora sobie dorabiasz. jakis kompleksik moze?
    podpis nieczytelny

  9. #19

    Domyślnie

    Ja do zgrywania zdjęć używam wyłącznie przewodu USB w połączeniu z Nikon Transfer. Nie muszę wtedy pilnować, które zdjęcia już przerzuciłem a które nie... Po prostu zaznaczam opcję kopiowania tylko nowych zdjęć. Jak dla mnie o wiele prostsze niż wyjmowanie i wkładanie kart.

    Ale każdy to robi po swojemu...
    D80 | N18-70 | S70-300 APO | N50 1.8 | N35 1.8 | SB-600 | Benro A-268M8 + B1 | http://piotr.okonscy.com

  10. #20

    Domyślnie

    nikon transfer dziala tez swietnie z czynikiem
    podpis nieczytelny

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •