Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. #1

    Domyślnie małpa na spacery itp

    Denerwuje mnie ciągłe targanie ze sobą plecaka a tam D300+10-20+30+70-200 więc rozglądam się za jakimś kompaktem, najlepiej w dużym zoomem i stosunkowo szerokim kątem ( ale to nie konieczność). Oczywiście muszą byc dostępne programy PASM. Filmować musi dobrze.
    Budżet niewielki-max 500 zł.
    Na szybko wymyśliłem takie cudo http://allegro.pl/item598381438_koda...x_zoom_hd.html

    Może cosik podpowiecie??
    "Nie chcieć to znaczy chcieć nie chcieć." Mundek

  2. #2
    seth
    Gość

    Domyślnie

    a może poczekać na nowe małe olki?

  3. #3

    Domyślnie

    a kiedy to?? jakis link ??
    "Nie chcieć to znaczy chcieć nie chcieć." Mundek

  4. #4

    Domyślnie

    ten Kodak ma 15kl/s przy filmowaniu ?
    jeśli tak to trochę mało
    poszukaj w Samsungach
    Metal For Soul Beer For Body Thrash Till Death

  5. #5

    Domyślnie

    Z małpek na spacery polecam kapucynki
    A na powaznie, do 500zł nie ma za duzego wyboru..ja zawsze polecam canony serii A, np A570is (ino mają zoom x 3, 4)
    Mozna szukać w Fuji, np 6500, ale w tej cenie raczej uzywki.
    Pozdrawiam, Damian Nowakowski
    1x1
    Bękarty Kolarstwa

  6. #6
    seth
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez emet_b Zobacz posta
    a kiedy to?? jakis link ??
    miałem na myśli te małe cudeńka z wymienną optyką (micro4/3). To nie będzie 500 zlotych, ale patrząc na Twoj zestaw, to nie wiem czy "wytrzymasz" jakoś obrazu z małpki za 500 pln, ba nawet za więcej. Oczywiście mogę nie mieć racji.

  7. #7

    Domyślnie

    Ja dla odmiany polecę Ci antyk rodem ze starożytnej Grecji - czyli HP 850 Photosmart - może i stare to już (4.1MPx ale spacer to nie sesja w studiu i mi jeszcze nigdy MPx nie brakło), tanie jak nie wiem a optycznie, kolorystycznie i kontrastowo zjada wspomniane Canony na śniadanie owszem jest większy niż one ale mam porównanie do 2 takich (jednego IS którego mają rodzice i jednego bez IS którego ma moja dziewczyna) - i to nie jest kwestia tylko tego, że to nie są pasjonaci fotografii ale widzę jaki jest analogiczny obraz z tego i z tego... no przepraszam ale ja tego "starocia" nigdy bym nie zamienił na te aparaty już nie mówiąc ile ten HP przeszedł i wygląda oraz działa jak nowy (z ciekawszych przejść focene w zamieci śnieżnej czy lekkim deszczyku nie jest mu obce ) - największa wada - zoom "na przyciski +/-" i średni AF (ale to nie lustro ) wg mnie lepszej opcji nie ma
    Dawniej system N - obecnie L(M) + F

  8. #8

    Domyślnie

    Polecam uzywane superzoomy Fujii,czy musi byc nowka?
    D40+grip+N18-55+N55-200mm+N50mm 1/8D+Tokina AT-X400mm f5.6

  9. #9

    Domyślnie

    używka też wchodzi w grę
    "Nie chcieć to znaczy chcieć nie chcieć." Mundek

  10. #10
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    12 2007
    Miasto
    Dolny Śląsk
    Posty
    218

    Domyślnie

    Minolta Z5, świetny aparat za nie duże pieniądze, jak nie to tylko Olki lub Canony.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •