Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17
  1. #1

    Domyślnie [Recenzja] Lowepro Primus AW

    Od niedawna jestem posiadaczem tego plecaka, a zauważyłem, że nie należy on do zbyt popularnych i w necie niewiele można o nim poczytać.
    Lowepro Primus test by Qiubag
    Mam nadzieję, że zainteresowanym się przyda.
    Pozdrawiam,
    Qiubag
    D300, T12-24, N50/1.8, SB600
    Jakub Gruchot Price action Gruzja Distance learning

  2. #2

    Domyślnie

    o widzisz :] zabieram się za czytanie

  3. #3

    Domyślnie

    To ja dorzucze test mniejszej wersji tego plecaka, tak zeby mozna bylo porownac sobie.
    http://www.swiatobrazu.pl/test_lowep...imus_aw.html,1

  4. #4

    Domyślnie

    Już zwykły Primus do wielkich nie należy, nie wiem jaka mała musi być wersja minimus
    Ja myślałem nawet nad CompuPrimusem, ale cena mnie skutecznie odstraszyła.

    Mam nadzieję, że komuś się recenzja przyda
    D300, T12-24, N50/1.8, SB600
    Jakub Gruchot Price action Gruzja Distance learning

  5. #5

    Domyślnie

    Mój Primus ma za sobą pierwszy plener i muszę przyznać, że jest świetny jeśli chodzi o rozłożenie wagi - był w pełni zapakowany, a na plecach praktycznie nic nie czułem Mam nadzieję, że nada się też na dłuższe wyjazdy
    D300, T12-24, N50/1.8, SB600
    Jakub Gruchot Price action Gruzja Distance learning

  6. #6

    Domyślnie

    To ja dorzucę bo jestem posiadaczem wersji minimus. Jest świetny! Dużo śmigam z nim na rowerze i do tego jest wrzęcz stworzony. Pakuję D90 z podpiętym 18-105vr, samyanga 8mm, sb-400 i zostaje jeszcze miejsce spokojnie na jedno szkło. Dodatkowo zapinam statyw Benro 550 (swoją drogą mocowanie statywu jest rewelacyjne - świetnie wyważone i proste). Wyszedłem z założenia, że potrzebny mi poręczny i wygodny plecak czy to na rower czy spacer. Zabieram 2-3 szkła, lampę, statyw i dla mnie wystarczy. Dodatkowo sporo miejsca na inne rzeczy, jest miejsce na bukłak na wodę, wszystko zrobione bardzo solidnie i z pomysłem. Wszystkim serdecznie polecam.
    Z5; N17-28; Vil85; N80-200; Lampy; Statywy; Torby; Plecaki itd.itp

  7. #7
    piterrrro
    Gość

    Domyślnie

    Bardzo fajny artykul dzieki bo akurat szukale recenzji jakiegos fajnego plecaka

  8. #8

    Domyślnie

    Czy do Primus Minimus'a zmieszcze do komory na sprzet d700 z podpietym 24-70, plus 1/max 2 stalki (50/85)? Ktos sprawdzal?
    Jak ogolnie z pojemnoscia tej komory na sprzet foto..?
    d700

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Zuzus Zobacz posta
    Czy do Primus Minimus'a zmieszcze do komory na sprzet d700 z podpietym 24-70, plus 1/max 2 stalki (50/85)? Ktos sprawdzal?
    Jak ogolnie z pojemnoscia tej komory na sprzet foto..?
    Wejdzie, osłona tył na przód i powinna się zmieścić (szeroka cholera jest).
    http://www.sklepfotograficzny.pl/tor...pro/Primus-AW/
    Poczekaj tydzień może znów będą mieli to pomacasz i spróbujesz.
    [edit] Przeoczyłem że o minimusa pytasz, tu raczej ze stałek albo z osłony trzeba zrezygnować.


    A Compu Primusa AW ktoś posiada/używa?
    Jakie macie doświadczenia z kieszenią na laptopa, bo ja się przeraziłem że mi w deszczu wody naleci jak pokrowca AW nie założe.
    Ostatnio edytowane przez xMAREKx ; 06-05-2010 o 21:53

  10. #10

    Domyślnie

    Tak, chodzi mi o Minimusa, tego mniejszego.
    Wystarczy jakby wszedl do srodka d700 z 24-70 i jedna staleczka.. Byloby super.

    Dzieki za link. Sprawdzalam go juz wczesniej, ale nie maja plecaka w sklepie, i nie wiadomo kiedy bedzie .
    d700

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •