Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17
  1. #11

    Domyślnie

    mam priusa i go przeklinam.
    Strasznie mi się strzępi, przeciera, mocowanie statywu do bani (lata strasznie). Przy większym załadunku przylega tak do pleców, że dosłownie leje się ze mnie. Mi nie pasje.

  2. #12

    Domyślnie

    Dla posiadaczy D90+grip i wzwyż PrimusAW będzie zdecydowanie za mały - załadunek tylko od strony pleców. Dla komfortowej pracy za mało miejsca, chyba że z komory wywalimy obiektywy i "ułożymy" przegrody tylko dla aparatu ze średnim obiektywem. Ale i tak do wyciągnięcia sprzętu pozostaje tylko właz od strony pleców.
    D 90; D750; D850; N 35; N 14-24, N 70-200


  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Lestad Zobacz posta
    Dla posiadaczy D90+grip i wzwyż PrimusAW będzie zdecydowanie za mały - załadunek tylko od strony pleców. Dla komfortowej pracy za mało miejsca, chyba że z komory wywalimy obiektywy i "ułożymy" przegrody tylko dla aparatu ze średnim obiektywem. Ale i tak do wyciągnięcia sprzętu pozostaje tylko właz od strony pleców.
    Mam primusa MINIMUSA, czyli mniejszego niz twoj, i do komory foto wkladam bez problemu d700 z 24-70, wkladajac od strony plecow.
    d700

  4. #14

    Domyślnie

    Wszystko się zgadza - lecz pisałem o wariancie body + grip. W tym momencie sprawa się komplikuje.
    D 90; D750; D850; N 35; N 14-24, N 70-200


  5. #15

    Domyślnie

    Ok, faktycznie obie wersje plecaka zarowno primus, jak i primus minimus sa dosc plytkie i dla body z gripem moze byc ciasno.
    d700

  6. #16

    Domyślnie

    Po ponad roku używania tego plecaka, nadal jestem w pełni zadowolony, był ze mną na trzytygodniowej wyprawie w Gruzji, wielokrotnie również na deszczu - jest świetny, a do sprzętu łatwo mi się dostać (ewentualnemu złodziejowi raczej trudno). Jedyny mankament to taki, że wiązanie statywowe lekko mi się zaczyna pruć, ale dla mnie to nie problem - machnę 2razy igłą i z powrotem wszystko będzie idealnie Statyw trzyma się stabilnie (mam Goldphoto+głowica kulowa Manfrotto)
    Moja recenzja jest w pierwszym poście tematu (Recenzja Lowepro Primus AW)
    D300, T12-24, N50/1.8, SB600
    Jakub Gruchot Price action Gruzja Distance learning

  7. #17

    Domyślnie

    Ma pytanie do posiadaczy wersji minimus czy wejdzie do niego nikon d90, nikkor 35, 85 sigma 10-20? i ewentualnie w przyszłosci lampa sb700?
    D750, D90, S8, F14, N35D,N180ED SB700

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •