Close

Strona 1 z 113 1231151101 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 1121

Wątek: My w plenerze

swiatlo
    Gość

Domyślnie My w plenerze

Proponuję temat. Autoportrety zrobione w czasie naszych plenerów. Zdjęcia pokazujące nas samych w fotograficznym krajobrazowym kontekście. Zdjęcia nie do oceny, mogą być gnioty w sam raz do albumów, aby tylko pokazywały nas w akcji.

Zacznę od siebie. Ja z moim towarzyszem. Ten towarzysz pozwala mi na poruszanie się po bezdrożach, po złożeniu tylnych siedzeń mogę w nim bardzo komfortowo spać, co jest ważne bo daje mi poczucie bezpieczeństwa od misiów, kojotów i kugarów. A focić lubię absolutnie samemu. Towarzystwo człowieka zabija moją kreatywność, nie umiem się skupić, w ogóle z drugim człowiekiem po prostu nie da się fotografować.

Zapraszam do pokazania własnych zdjęć w akcji.

Domyślnie

Pomysł świetny. Tylko ja osobiście musiałbym zmienić nicka...

Domyślnie

Ja też nie lubię zdjęć robić w towarzystwie. Zawsze mam wrażenie, że ktoś mnie pogania. Bo ile można robić w jednym miejscu zdjęcie? Minutę? Dwie? Siedemdziesiąt?

No to podejmuję zabawę

Domyślnie

ja tam robię w tandemie

(a poniżej instruktaż nieprawidłowego użycia statywu na piachu)

one shot a day keeps the doctor away

http://www.fotosia.blogspot.com

swiatlo
    Gość

Domyślnie

Up!
    Nemeth, czy Ty siebie nie wkleiłeś? Morze wygląda jakby było na długim czasie, a u Ciebie włos rozwiany jakby nigdy nic!
    A Gosia to prawdziwa pasjonatka kamieni pokrytych glonami. I na dodatek podróżująca z dwoma aparatami - jeden do fotografowania tych kamieni, a drugi do fotografowania jej samej!

Zapraszam kolejnych forumowiczów do pokazania Waszych zdjęć w akcji..!

Piotr_ek
    Gość

Domyślnie

Nemeth daje radę w bezruchu nawet 300s

a to jo

Domyślnie

taa... do drugiego aparatu jest przymocowany brodaty fotograf, tylko sie na forum nie udziela bo jest z niego leń

a o Nemethu teraz juz wiemy, ze jest baaardzo cierpliwy

prosimy o więcej fot
    one shot a day keeps the doctor away

http://www.fotosia.blogspot.com

swiatlo
    Gość

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Gosia Zobacz posta
    taa... do drugiego aparatu jest przymocowany brodaty fotograf, tylko sie na forum nie udziela bo jest z niego leń
    Czyli ja rozumiem że tym pilotem co masz w ręku uruchamiasz tego brodatego fotografa aby on nacisnął na spust drugiego aparatu...

Domyślnie

Proszę bardzo. Jeszcze świeże bo dzisiejsze

Strona 1 z 113 1231151101 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów