Close

Strona 2 z 50 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 495
  1. #11

    Domyślnie

    dla mnie ksiadz powiedzial, ze w sasiednich parafiach bez problemu. Jak dalej, to nie mam pojecia, ale mysle, z nie ksieza nie powinni robic problemow, chociaz z tym to roznie bywa...

  2. #12
    Oszczędny w słowach Awatar yogur
    Dołączył
    05 2006
    Miasto
    Tczew/Trójmiasto
    Posty
    216

    Domyślnie

    dla wszystkich zainteresowanych Pelplinem na była wcześniej taka informacja:

    Kurs dla fotografów i operatorów kamer video w Diecezji Pelplińskiej
    Kierując sie troską o świętość liturgii, a także miejsca jej sprawowania, Diecezjalna Komisja do Spraw Liturgii i Duszpasterstwa Liturgicznego informuje, że w sobotę 18 kwietnia 2009r., o godzinie 9.30, w gmachu Wyższego Seminarium Duchownego w Pelplinie, rozpocznie się specjalny kurs dla fotografów i operatorów kamer. Uczestnikami kursu mogą być jedynie osoby uczestniczące w życiu Kościoła i parafii, szanujące świętość miejsca i czynności liturgicznych. Każdy kandydat winien przywieść opinię własnego księdza proboszcza oraz podpisane przez niego pismo polecające. Opłata za kurs wynosi 250zł. Obejmuje ona koszty szkolenia, materiały dydaktyczne oraz obiad.
    Obowiązujące przepisy liturgiczne wymagają ukończenia takiego kursu, aby było można dokumentować różnego rodzaju wydarzenia liturgiczne we wnętrzu kościoła.
    Uprasza się księży proboszczów o poinformowanie chętnych do wzięcia udziału w kursie i przysłanie zgłoszeń na adres: ks. Adam Matuszewski, Plac Mariacki 7 , 83-130 Pelplin.

  3. #13
    Oszczędny w słowach Awatar yogur
    Dołączył
    05 2006
    Miasto
    Tczew/Trójmiasto
    Posty
    216

    Domyślnie

    Dzisiaj potwierdziłem, że w Pelplinie kurs się odbędzie 18.04.2009r. od 9:30 do około 17:00.

    Koszt 250 zł. Czy potrzebne zdjęcie tego nie wiedzieli ale w razie potrzeby lepiej zabrać.
    Ostatnio edytowane przez JK ; 19-04-2009 o 21:57

  4. #14

    Domyślnie

    czy mi się wydaje czy mafia w czarnych dresach zwietrzyła nowy interes ??

  5. #15

    Domyślnie

    dla czarnych jest to kasa , a z tego co ja wiem na ślasku duzo maja swoich juz podstawionych fotografow. wiec co tam zrobic i miec
    Nikon D70s /18-70/Tamron 55-200/ SB-600/

  6. #16

    Domyślnie

    tomhagen, obrażasz mnie pisząc takie słowa jak wyżej.
    Dlatego ns razem 2x zastanów się zanim coś napiszesz.
    Więcej szacunku do innych.
    Pozdrawiam Krzysztof M.
    Mam co mam i jest mi z tym dobrze ....

  7. #17

    Domyślnie

    gdzie jeszcze na pomorzu jakiś kurs w najblizszym czasie ? ktoś coś wie?

  8. #18

    Domyślnie

    mjr daj se spokój. wszyscy wiemy jak pazerny jest kler w naszym kraju, rzygać się już chce jak choćby widzę że moje dziecko przynosi kościelną "skarbonkę" z poleceniem zwrotu pełnej. Do tego Maybach Rydzyka (Jaguary nie są w typie księdza) i świątynia opatrzności za kiladziesiąt milionów złotych. No ale nie wolno generalizować!! Dlatego z tego miejsca serdecznie Cię przepraszam za moje wcześniejsze słowa.

  9. #19

    Domyślnie

    tomhagen, ok.
    Ale ja znam też drugą bardzo trudną stronę klerów.
    Także pozdrawiam.
    Pozdrawiam Krzysztof M.
    Mam co mam i jest mi z tym dobrze ....

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tomhagen Zobacz posta
    mjr daj se spokój. wszyscy wiemy jak pazerny jest kler w naszym kraju, rzygać się już chce jak choćby widzę że moje dziecko przynosi kościelną "skarbonkę" z poleceniem zwrotu pełnej. Do tego Maybach Rydzyka (Jaguary nie są w typie księdza) i świątynia opatrzności za kiladziesiąt milionów złotych. No ale nie wolno generalizować!! Dlatego z tego miejsca serdecznie Cię przepraszam za moje wcześniejsze słowa.
    Wbrew obiegowej opinii Rydzyk nie ma (ani nigdy nie miał) Maybacha

    Chyba, że to taki żart - to przepraszam
    Pozdrawiam,
    Paweł
    D80 + N18-70 + N70-300 VR + N50/1.8

Strona 2 z 50 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •