Close

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 32
  1. #21

    Domyślnie

    Wszystkim za KONSTRUKTYWNĄ krytykę i słowa otuchy bardzo dziękuję, tak łatwo się nie poddam.
    Szczególnie dziękuję 36frames. Myślę, że każdy początkujący oczekuje takiej krytyki, pozwoliłem sobie i przejrzałem wszystkie posty tego pana (około 100) i widzę, że około 90 % z nich jest podobnej treści. Wygląda na to, że 36frames wypowiada się tylko na temat kiepskich prac i to w wiadomy sposób. Może to objaw jakiejś frustracji?
    Jeszcze raz dziękuję.

  2. #22

    Domyślnie

    Dopracuj kolorowanie nieba, bo same krzywe, to troche malo
    seek & destroy
    Tyle masz talentu, ile zdolasz go udzwignac...

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez _Leszek_O Zobacz posta
    Wszystkim za KONSTRUKTYWNĄ krytykę i słowa otuchy bardzo dziękuję, tak łatwo się nie poddam.
    Szczególnie dziękuję 36frames. Myślę, że każdy początkujący oczekuje takiej krytyki, pozwoliłem sobie i przejrzałem wszystkie posty tego pana (około 100) i widzę, że około 90 % z nich jest podobnej treści. Wygląda na to, że 36frames wypowiada się tylko na temat kiepskich prac i to w wiadomy sposób. Może to objaw jakiejś frustracji?
    Jeszcze raz dziękuję.
    Nie może tylko na pewno. Frustruje mnie bezkrytyczność i brak pokory użytkowników którzy pokazują bardzo (BARDZO) słabe zdjęcia. Jeśli samokrytyka nie działa to może któryś z moich komentarzy ją troszkę pobudzi, przed wystawieniem następnego zdjęcia.

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 36frames Zobacz posta
    Nie może tylko na pewno. Frustruje mnie bezkrytyczność i brak pokory użytkowników którzy pokazują bardzo (BARDZO) słabe zdjęcia. Jeśli samokrytyka nie działa to może któryś z moich komentarzy ją troszkę pobudzi, przed wystawieniem następnego zdjęcia.
    36frames, tylko taką krytykę powinna pisać osoba:

    1. która na forum lub na swojej stronie pokazała swoje prace.
    2. Prace tej osoby zostały wysoko ocenione i nagrodzone przez społeczność internetową

    wtedy można taką konstruktywną krytykę przyjąć na klatę zagryźć zęby i brać się do pracy.

    Nie twierdzę że nie masz pojęcia o fotografii, ale chciałbym zobaczyć jakie masz to pojęcie skoro masz odwagę/potrafisz krytykować

    Możemy obejrzeć jakieś twoje prace ?

  5. #25
    swiatlo
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez _Leszek_O Zobacz posta
    Wszystkim za KONSTRUKTYWNĄ krytykę i słowa otuchy bardzo dziękuję, tak łatwo się nie poddam.
    Powtórzę co powiedziałem że zachęcam do dalszego fotografowania i rozwoju swoich umiejętności.
    Jednocześnie aby nie było za słodko dodam jeszcze że owa "otucha" tyczy się Twoich przyszłych zdjęć, a nie tego. Bo to zdjęcie naprawdę się nie broni w żadnym calu. 36frames ma rację o tyle że chce swoją reakcją zmusić Ciebie (i innych) do większej pracy i większego rozsądku w publikowaniu zdjęć na forum. Bo Twoje zdjęcie jest naprawdę bardzo bardzo słabe. Powiem że chyba najsłabsze ze wszystkich zdjęć jakie tutaj pamiętam. No po prostu jest to katastrofa. Moja ciotka która nigdy nie zrobiła żadnego zdjęcia i jak jej dam kompakta żeby sobie pstryknęła to założę się że zrobi lepsze zdjęcie. Rozumiem że to debiut więc trzeba być wyrozumiały, ale jest to bodajże najbardziej nieudany debiut na tym forum. Jak będziesz się trzymać fotografii, co mam nadzieję będziesz robić, to za rok sam to zrozumiesz.

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez winterfresh74 Zobacz posta
    36frames, tylko taką krytykę powinna pisać osoba:

    1. która na forum lub na swojej stronie pokazała swoje prace.
    2. Prace tej osoby zostały wysoko ocenione i nagrodzone przez społeczność internetową

    wtedy można taką konstruktywną krytykę przyjąć na klatę zagryźć zęby i brać się do pracy.

    Nie twierdzę że nie masz pojęcia o fotografii, ale chciałbym zobaczyć jakie masz to pojęcie skoro masz odwagę/potrafisz krytykować

    Możemy obejrzeć jakieś twoje prace ?
    Piszesz to poważnie? Myślisz, że teraz pokażę swoje prace? Żenujące.

    Z nicka wnioskuję, że nie jesteś dzieckiem tylko osobą dorosłą... Jeśli w dodatku w swoim życiu miałeś do czynienia z fotografią dłużej niż od czasu zakupu pierwszej lustrzanki cyfrowej to może gdzieś po drodze wpadła ci w ręce książka http://en.wikipedia.org/wiki/On_Photography Susan Sontag. Do dzisiaj jest to książka kultowa, przez wielu uważana za genialne dzieło. A teraz spójrzmy na jej dorobek fotograficzny... Hmm... Chyba nie powinna tego napisać, a teraz to w ogóle powinna się zaczerwienić w grobie. Co chce przekazać? To, że żeby znać się na fotografii, pisać o niej i krytykować nie trzeba mieć na swoim koncie znakomitych zdjęć itp. Szczególnie kiedy poziom zdjęć jest tak niski. Chcesz zobaczyć moje zdjęcia? Pewnie będzie ci dane już niedługo jak w końcu uruchomię swoją stronę.

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 36frames Zobacz posta
    Piszesz to poważnie? Myślisz, że teraz pokażę swoje prace? Żenujące.

    Z nicka wnioskuję, że nie jesteś dzieckiem tylko osobą dorosłą... Jeśli w dodatku w swoim życiu miałeś do czynienia z fotografią dłużej niż od czasu zakupu pierwszej lustrzanki cyfrowej to może gdzieś po drodze wpadła ci w ręce książka http://en.wikipedia.org/wiki/On_Photography Susan Sontag. Do dzisiaj jest to książka kultowa, przez wielu uważana za genialne dzieło. A teraz spójrzmy na jej dorobek fotograficzny... Hmm... Chyba nie powinna tego napisać, a teraz to w ogóle powinna się zaczerwienić w grobie. Co chce przekazać? To, że żeby znać się na fotografii, pisać o niej i krytykować nie trzeba mieć na swoim koncie znakomitych zdjęć itp. Szczególnie kiedy poziom zdjęć jest tak niski. Chcesz zobaczyć moje zdjęcia? Pewnie będzie ci dane już niedługo jak w końcu uruchomię swoją stronę.

    Pisze jak najbardziej poważnie. Fotografią pasjonuje się od wielu lat, ale cały czas doskonale swój warsztat. Patrząc wstecz potrafię ocenić jak wiele udało się poprawić (jednak jeszcze daleka droga do doskonałości), w większości dzięki konstruktywnej krytyce i to nie tylko osób znających się na fotografii.

    Oczywiście że nie trzeba mieć wybitnych zdjęć żeby krytykować innych bo krytykować jest najłatwiej. Jak zauważyłeś nie napisałem że nie znasz się na fotografii, ale też nigdy o Tobie nie słyszałem jako o wybitnym foto krytyku, dlatego najłatwiej byłoby mi/nam ocenić twoją wiedzę poprzez pryzmat twoich prac. Ewentualnie poprzez merytoryczne, niezłośliwe wypowiedzi.

    Czytanie książek (których każdy kto interesuje się foto przeglądał sporo) i teoretyzowanie co najwyżej pomaga w robieniu dobrych zdjęć ale najwięcej daje praktyka.

    Oczywiście że chciałbym zobaczyć twoje zdjęcia i jeżeli będą mi się podobały to pierwszy powiem BRAWO, jesteś świetny.

    Proponuje zakończyć dalsze dywagacje, ewentualnie kontynuować kiedyś przy pifku...

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Vespalock Zobacz posta
    Też jestem początkującym fotoamatorem i uważam, że trochę konstruktywniejszej krytyki dużo by koledze pomogło. To, co napisał 36frames zabrzmiało moim zdaniem chamsko i zniechęcająco do dalszych prób.
    Kolego nie wytaczaj ciężkiej artyleri,koledze może właśnie trzeba wiadra zimnej wody(dyngus blisko).
    Jezeli ktoś zarejestrowany od roku na forum,wstawia taki debiut ,to sam się prosi o "takie"komentarze.
    Albo świadomie robi małą prowokację.
    A poza tym ,przyssałeś się do komentarza który jest raczej zabawny niż chamski.
    Pozdr.M

  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez winterfresh74 Zobacz posta
    Pisze jak najbardziej poważnie. Fotografią pasjonuje się od wielu lat, ale cały czas doskonale swój warsztat. Patrząc wstecz potrafię ocenić jak wiele udało się poprawić (jednak jeszcze daleka droga do doskonałości), w większości dzięki konstruktywnej krytyce i to nie tylko osób znających się na fotografii.

    Oczywiście że nie trzeba mieć wybitnych zdjęć żeby krytykować innych bo krytykować jest najłatwiej. Jak zauważyłeś nie napisałem że nie znasz się na fotografii, ale też nigdy o Tobie nie słyszałem jako o wybitnym foto krytyku, dlatego najłatwiej byłoby mi/nam ocenić twoją wiedzę poprzez pryzmat twoich prac. Ewentualnie poprzez merytoryczne, niezłośliwe wypowiedzi.

    Czytanie książek (których każdy kto interesuje się foto przeglądał sporo) i teoretyzowanie co najwyżej pomaga w robieniu dobrych zdjęć ale najwięcej daje praktyka.

    Oczywiście że chciałbym zobaczyć twoje zdjęcia i jeżeli będą mi się podobały to pierwszy powiem BRAWO, jesteś świetny.

    Proponuje zakończyć dalsze dywagacje, ewentualnie kontynuować kiedyś przy pifku...
    Pisząc, że nie trzeba mieć wybitnych zdjęć żeby krytykować pokazałeś, że nie trafiło do ciebie to co napisałem o SS. Żeby krytykować nie trzeba w ogóle robić zdjęć. Wystarczy się na tym znać. Szczególnie kiedy komentuje sie podobne gnioty, to nie jest to jakaś wiedza tajemna, do której używania trzeba mieć odpowiedni certyfikat. To zupełne podstawy.

    Nie jest twoją rolą ocenianie mojej "wiedzy przez pryzmat moich prac" czy ocenianie mnie jako krytyka więc nie rozumiem co do mnie piszesz. Ktoś wystawił zdjęcie do oceny chcesz skomentuj, nie chcesz nie rób tego.

    Więcej nie napiszę bo byłbym niemiły, a nie o to tutaj chodzi.


    Pozdrawiam

  10. #30

    Domyślnie

    sorry ale nie wiem na czym sie skupić
    na balaganie czy łódkach ;-(

    kiepsko
    D70s, kilka słoików i chęci do nauki

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •