Close

Strona 11 z 11 PierwszyPierwszy ... 91011
Pokaż wyniki od 101 do 104 z 104
  1. #101

    Domyślnie

    zakwas, a ty siejesz ferment (przypominam sobię twój wielewnoszący post pseudopodsumowujący w sąsiednim wątku)

    Moje rozumienie pytania ma wiele wspólnego z moją odpowiedzią na nie. Jest grupa ludzi, całkiem spora, dla których szkło wycofane z oferty jest nieistniejące. Ja do tej grupy nie należę i mi wsio ryba, jakbym miał D700 to bym pewnie się za tym N18-35 rozejrzał i sprawdził co to warte, niemniej starałem się odpowiedzieć obiektywnie. Gdybym zarabiał na foto, obiektyw którego nie mogę kupić na f-VAT i bez gwarancji - nie interesowalby mnie.

    wyluzować proponuję, to nie obrona częstochowy
    Ostatnio edytowane przez wyrwiflak ; 09-04-2009 o 14:50
    Świat jest pełen niezwykle ostrych, technicznie doskonałych lecz gówno wartych zdjęć
    D750+M50

  2. #102

    Domyślnie

    Spokój, bo znowu zamkną kolejny wątek, a dobrze mi się go czyta...

  3. #103

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mikie_001 Zobacz posta
    ...kolega przesiadajac sie na d700 sprzedal swojego d40 za 1700zl - z przebiegiem 1000 i 9 miesiacam gwarancji...
    Gdyby kolega miał jeszcze podobnego Canona 40D to jestem pierwszy w kolejce.

  4. #104

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wyrwiflak Zobacz posta
    Jest grupa ludzi, całkiem spora, dla których szkło wycofane z oferty jest nieistniejące. Ja do tej grupy nie należę i mi wsio ryba, jakbym miał D700 to bym pewnie się za tym N18-35 rozejrzał i sprawdził co to warte, niemniej starałem się odpowiedzieć obiektywnie. Gdybym zarabiał na foto, obiektyw którego nie mogę kupić na f-VAT i bez gwarancji - nie interesowalby mnie.
    Jak ktos zarabia na fotografii to predzej wejdzie w uklad szkiel AF-S 14-24+24-70 albo stałoogniskowy komplet w tym zakresie.
    I walk through the valley of death, I will fear no evil,
    for I am the baddest, meanest mother fucker in the valley
    www.marcinmichno.com

Strona 11 z 11 PierwszyPierwszy ... 91011

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •