Close

Strona 3 z 16 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 157
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez elanek Zobacz posta
    Ajaj! Gdzie? Kupię
    Na stronie producenta.

  2. #22

    Domyślnie

    Napisał elanek Zobacz post
    Ajaj! Gdzie? Kupię
    Tutaj jest oferta (nie wiem na ile wiarygodna bo nie sprawdzałem jeszcze tego sklepu), ale wydaje mi się, że to w miarę ok firma:
    http://shop.colourconfidence.com/product.php?xProd=2272

    Firma ta jest podana na stronie nik software jako EUROPEAN DISTRIBUTORS & RESELLERS dla Polski

  3. #23

    Domyślnie

    Szukacze pieczątek.
    Wyznawczy wtyczek.

    Idźcie na stronę gdzie
    qstra pokazuje.


    Co wtyczką to zrobili?
    x

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez samek Zobacz posta
    Na stronie producenta.
    Cytat Zamieszczone przez ajma Zobacz posta
    Tutaj jest oferta (nie wiem na ile wiarygodna bo nie sprawdzałem jeszcze tego sklepu), ale wydaje mi się, że to w miarę ok firma:
    http://shop.colourconfidence.com/product.php?xProd=2272

    Firma ta jest podana na stronie nik software jako EUROPEAN DISTRIBUTORS & RESELLERS dla Polski
    Dzięki

    Cytat Zamieszczone przez andrzej500 Zobacz posta
    Szukacze pieczątek.
    Wyznawczy wtyczek.
    Idźcie na stronę gdzie
    qstra pokazuje.
    Co wtyczką to zrobili?
    Mało z tego rozumiem, ale najwidoczniej nie umiem robić takich fot jak qustra i tak ich obrabiać PSem - taki Color-Efekt to dla mnie w sam raz.
    "Na początku poznaj wszystkie zasady, żeby o nich zapomnieć"
    John Coltrane

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez depcius Zobacz posta
    Ksiazke kucharska mozna kupic w kazdej ksiegarni, przepisow w necie cala masa, a malo ktora gospodnini jest mistrzynia patelni czy garnka.
    Lepiej tego nie można było ująć

  6. #26

    Domyślnie

    pewnie większość na tym forum używea tego softu tylko nie chce się do tego przyznać
    a tak w ogóle to polecam jeszcze zabawę sharpener pro jeśli zajmujecie się fotografią na papierze
    D3s+D700 | Kilka Nikkorów | CX240 i mały Apple

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dziubol Zobacz posta
    pewnie większość na tym forum używea tego softu tylko nie chce się do tego przyznać
    No a żebyś wiedział... Bardzo wielu forumowiczów by się zdziwiło, gdyby się dowiedzieli, że fotki wielu tu "znanych i lubianych" przerabiane są zwykłymi wtyczkami, programikami i innymi ogólnie dostępnymi polepszaczami...
    Z tym, że gdyby - weźmy za najbliższy przykład powyższe zdjęcie kolegi Pawła - zamieścił jakiś znany fotograf to achów i ochów nie byłoby końca. Ale skoro zamieszcza to mało znany forumowicz - wybacz kolego - chwaląc się przy tym efektem "przed i po" osiągniętym za pomocą prostej wtyczki to już lamenty zewsząd jak to można wogóle czegoś takiego używać, przecież to totalna amatorszczyzna i fotograficzne prostactwo...
    Przecież dziś dobrego zdjęcia bez ślęczenia w PS-ie, masek, warstw, krzywych nie da się za bardzo osiągnąć
    ... na nic sprzętu kupa gdy fotograf (_._) ...

  8. #28

    Domyślnie

    Ja, amator, napiszę tak - wcześniej siedziałem dniami i nocami rozgryzając jak coś zrobić w PSie, aby uzyskać na zdjęciu to, co widziałem gdy zdjęcie robiłem lub poprostu to, jakbym chciał, aby zdjęcie wyglądało. Przypadkiem przeczytałem w jednym z wątków Phoenixa (jak dla mnie absolutna czołówka fotografów forumowych), że użyłe tego i tego sprzętu, a potem pojechał po zdjęciu cross processingiem B02 (Color Efex) z kryciem ileśtam i Antique Plate cośtam. No i zacząłem drążyć temat, stwierdzając, że bardzo wiele tego, co robiłem ręcznie i co lepiel lub gorzej wychodziło, mam tutaj gotowe i mogę użyć jako element postprocessingu. Po cholerę mam to robić z różnym skutkiem więc na piechotę ? I mogę iść o zakład, że bardzo wiele dobrych, znanych w świecie prac przechodzi podobną drogę na komputerze.

  9. #29

    Domyślnie

    uzywam
    lubie
    polecam
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  10. #30

    Domyślnie

    tez uważam, że nie uzycie wtyczek jest jast wyważanie otwartych drzwi, ale warto wiedzieć jak takie rzeczy się robi bez wtyczki

Strona 3 z 16 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •