Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 28

Wątek: D90 czy E-620?

  1. #1
    Oszczędny w słowach Awatar mac87
    Dołączył
    05 2008
    Miasto
    ok. Nysy, Grodkowa
    Posty
    139

    Domyślnie D90 czy E-620?

    jesli mielibyscie wybierac cos dla siebie(ja dla swojej dziewczyny chce) to co zagarnelibyscie do ceny 4099zl w ceneo
    http://www.ceneo.pl/;004c1065+sd90;0...n_P0-10512.htm
    czy czekac na E-620 wogole co bedzie lepsiejsze? ona sie nie zna ale to ma byc na kilka lat wiec niech to bedzie cos co sie znudzi i przerazi brakiem pieknych zdjec...

  2. #2

    Domyślnie

    D90. Olympusy mozna kupować ze względu na optykę.
    S5Pro, N35/2D, N60/2.8D, N18-105VR, S10-20, SY8, E400
    Dużo metalowych obiektywów z gwintem

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mac87 Zobacz posta
    ...ona sie nie zna ale to ma byc na kilka lat wiec niech to bedzie cos co sie znudzi i przerazi brakiem pieknych zdjec...
    Skoro się nie zna to chyba lepszy będzie jednak jakiś mały kompakcik pod kolor torebki i chyba miało być "coś co się nie znudzi i nie przerazi brakiem pięknych zdjęć".

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mathu Zobacz posta
    D90. Olympusy mozna kupować ze względu na optykę.
    No ja właśnie z tego względu Olympusów bym nie kupował, bo tej optyki tak na dobrą sprawę przypiąć już nie bardzo jest do czego. Nie wspominając o jej cenie, malej dostępności ect.
    Aaaaa serwis Olympus ma pierwsza liga. Przynajmniej kiedyś mial jak ja go miałem
    żeby nie bylo, że nie lubię Olympusa
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  5. #5

    Domyślnie

    Ja bym polecił czerwonego Panasonika G1.
    Co prawda bez lustra, ale można dokupić teleobiektyw - jest śliczny i Panasonic organizuje kursy szkoleniowe (również na stronie www).

    Pzdr.
    D700 + N24-70 + N80-200D ED + N70-300VR, SB-900

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wasilewk Zobacz posta
    Ja bym polecił czerwonego Panasonika G1.
    Co prawda bez lustra, ale można dokupić teleobiektyw - jest śliczny i Panasonic organizuje kursy szkoleniowe (również na stronie www).

    Pzdr.
    Za przedmowca,tylko poczekaj na nowa wersje z filmikami hd i obiektywem 14-140 , maly,poreczny , a jak dziewczyna sie wciagnie to mozna dokupic jakies obiektywy.Cena jeszcze nieustalona ale pewnie cos kolo 2500zl bedzie.
    LUB:
    Nikon D60 + 18-105 + 50f/1,4G af-s
    Nikon D90 + 18-55VR + 50f/1,8
    W ogole ,to bardzo dziwne pytanie ,zbyt ogolne,dotyczace raczej wyboru samego systemu niz aparatu .
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  7. #7
    Oszczędny w słowach Awatar mac87
    Dołączył
    05 2008
    Miasto
    ok. Nysy, Grodkowa
    Posty
    139

    Domyślnie

    tu nie chodzi o kolor aparatu bo nie jest z tych kobiet dla ktorych ma to najwieksze znaczenie. a ktory mniej szumi? bo chodzi o to ze tez chcialbym z niego korzystac wiec tylko te dwa modele jak na razie mnie interesuja.

  8. #8
    Oszczędny w słowach Awatar mac87
    Dołączył
    05 2008
    Miasto
    ok. Nysy, Grodkowa
    Posty
    139

    Domyślnie

    olympus ma chyba nieco tansze szkla prawda? a jak ich jakosc sie ma w porownaniu do nikon?

  9. #9

    Domyślnie

    Jeśli chodzi o szumy i pracę na wysokich czułościach to niestety Olympusa bym sobie odpuścił.
    Olympus lepiej sprawdza się dla osób, które nie używają wysokich czułości a za to potrzebują tanich teleobiektywów.
    Oczywiście pewnym plusem jest tu stabilizacja na matrycy ale do Nikona też można kupić sobie stabilizowane szkło.
    Jakub Kaniuka

  10. #10
    Oszczędny w słowach Awatar mac87
    Dołączył
    05 2008
    Miasto
    ok. Nysy, Grodkowa
    Posty
    139

    Domyślnie

    Tak mysle, ze jak wybiore olka to troche zaszkodze sobie podwzgledem akcesoriow bo nikon ich ma zdecydowanie wiecej. Ceny owszem sa u olka mniejsze, ale nie ma w czym przebierac. a jakosciowo zdjecia, na ktorym lepiej wychodza? kolory jakosc to mnie interesuje...

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •