Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 28

Wątek: D90 czy E-620?

  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    No ja właśnie z tego względu Olympusów bym nie kupował, bo tej optyki tak na dobrą sprawę przypiąć już nie bardzo jest do czego. Nie wspominając o jej cenie, malej dostępności ect.
    Cena jest OK. 14-54, 9-18 - pokaż mi odpowiedniki o takiej jakości w dowolnym innym systemi i cenie poniżej 2000 zł.
    Tylko to nie są aparaty "na każdą okazję". Ale jak ktoś wie czego chce, to wejście w 4/3 może być dobrą decyzją.
    S5Pro, N35/2D, N60/2.8D, N18-105VR, S10-20, SY8, E400
    Dużo metalowych obiektywów z gwintem

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta
    [...].Cena jeszcze nieustalona ale pewnie cos kolo 2500zl bedzie.
    LUB:
    [...] .
    Moja córka kupiła m-c temu w jakimś MM w Warszawie. Dla kobiety: extra !

    Pzdr.
    D700 + N24-70 + N80-200D ED + N70-300VR, SB-900

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mac87 Zobacz posta
    Tak mysle, ze jak wybiore olka to troche zaszkodze sobie podwzgledem akcesoriow bo nikon ich ma zdecydowanie wiecej. Ceny owszem sa u olka mniejsze, ale nie ma w czym przebierac. a jakosciowo zdjecia, na ktorym lepiej wychodza? kolory jakosc to mnie interesuje...
    Nasuwa się nieodparcie jedno pytanie. Czy Ty wybierasz aparat dla kogoś ("ja dla swojej dziewczyny chce") czy dla ("zaszkodze sobie") siebie ? Widzę tu jawny konflikt interesów , a dylemat z tytułu wątka ma się do tego nijak .
    Pozdrawiam
    Marcin

  4. #14
    Oszczędny w słowach Awatar mac87
    Dołączył
    05 2008
    Miasto
    ok. Nysy, Grodkowa
    Posty
    139

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Nasuwa się nieodparcie jedno pytanie. Czy Ty wybierasz aparat dla kogoś ("ja dla swojej dziewczyny chce") czy dla ("zaszkodze sobie") siebie ? Widzę tu jawny konflikt interesów , a dylemat z tytułu wątka ma się do tego nijak .
    zaszkodze sobie-bo to ja bede kupowal do niego czesci, akcesoria itd :P i po czesci tez dla siebie go biore .... bo nie mam juz aparacika a wspolnie mozemy chyba korzystac z jednego sprzetu???

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mathu
    (...) 9-18 - pokaż mi (...)
    Tokina, Sigma? To jakość co najmniej porównywalna jest - a wyboru wśród szerokich kątów dla systemu Nikona nie brakuje akurat.
    Z pozdrowieniami,
    Ink.
    Instagram

  6. #16

    Domyślnie

    Cena, cena!

    9-18 to obecnie koszt około 1800 zł, a Sigmy i Tokiny - 2200. Nie mówiąc już o tym, że są niesystemowe i raczej gorszej jakości niż 9-18.
    S5Pro, N35/2D, N60/2.8D, N18-105VR, S10-20, SY8, E400
    Dużo metalowych obiektywów z gwintem

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mathu Zobacz posta
    Cena, cena!

    9-18 to obecnie koszt około 1800 zł, a Sigmy i Tokiny - 2200. Nie mówiąc już o tym, że są niesystemowe i raczej gorszej jakości niż 9-18.
    Co? Tokina.
    generalnie chyba troche po bandzie pojechałeś - bo to szkiełko 9-18 nic nie pokazuje lepszego - czego nie miałaby Tokina/Sigma. A że niesystemowe? (jak działa poprawnie to co za różnica?) Systemowy jest 12-24 - i ten już trzepie 9-18 na całej linii.
    Z pozdrowieniami,
    Ink.
    Instagram

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Inkognito Zobacz posta
    Co? Tokina.
    W fotozakupach jest za 2400, w Imfoto 2090. Nie sądzę żeby faktycznie były do dostania poniżej 2k.

    A co do licytacji na szkła, to ja wystawiam 7-14 :>
    S5Pro, N35/2D, N60/2.8D, N18-105VR, S10-20, SY8, E400
    Dużo metalowych obiektywów z gwintem

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mathu Zobacz posta
    W fotozakupach jest za 2400, w Imfoto 2090. Nie sądzę żeby faktycznie były do dostania poniżej 2k.

    A co do licytacji na szkła, to ja wystawiam 7-14 :>
    No to poległeś z takim pierwszym z brzegu 14-24 2.8 ;D

    W ogóle mathu - ja wszystko rozumiem. Sentyment itd. Przecież wiesz, że i ja Oly bardzo szanuję etc. Ale po coś Ty wchodził w system Nikona, skoro każde szkło stąd ma lepszy/tańszy i w ogóle odpowiednik w Olympusie?

    btw.
    A tokina 12-24 za 1900 choćby w Euro jest Do dostania ponoć w 48 godzin
    Z pozdrowieniami,
    Ink.
    Instagram

  10. #20

    Domyślnie

    W ogóle mathu - ja wszystko rozumiem. Sentyment itd. Przecież wiesz, że i ja Oly bardzo szanuję etc. Ale po coś Ty wchodził w system Nikona, skoro każde szkło stąd ma lepszy/tańszy i w ogóle odpowiednik w Olympusie?
    Bo nie ma sensownych body.

    A tokina 12-24 za 1900 choćby w Euro jest Do dostania ponoć w 48 godzin
    Wiem, widziałem.
    S5Pro, N35/2D, N60/2.8D, N18-105VR, S10-20, SY8, E400
    Dużo metalowych obiektywów z gwintem

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •