Close

Strona 1 z 36 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 353
  1. #1
    Zawsze bądź sobą... no chyba, że możesz być Bat-Manem... wtedy zawsze bądź Bat-Manem.
    moje obserwacje...

  2. #2

    Domyślnie

    Nie ma VR-a, co za badziew
    Zapraszam do skorzystania z usług fotografii i wideofilmowania ślubnego w Bydgoszczy.

    zawodowyfotograf.pl

  3. #3

    Domyślnie

    z nieba mi ten news spadł (liczę, że to nie fake). Zostałem z 35-70 i 70-210 i właśnie w przypływie rozpaczy miałem brać Sigmę 17-35/2.8-4. Jeśli N10-24 pojawi się do wakacji i będzie kosztował ok.2kzł to go biorę

  4. #4

    Domyślnie

    Jako totalny amator liczę na to, że może spadną sigmy 10-20... najarałem się na szeroki jak szczerbaty na suchary a pewnie i tak zapnę na pare fotek a najcześciej bedzie leżał w szafie...
    Zawsze bądź sobą... no chyba, że możesz być Bat-Manem... wtedy zawsze bądź Bat-Manem.
    moje obserwacje...

  5. #5

    Domyślnie

    Ciekawostka - marcin_G wspominał coś ostatnio na forum o czymś w ten deseń. Może być że być może - Nikon nagle zaczyna sobie przypominać na kim tak naprawdę czesze kaskę, najpierw fajny standardzik, teraz do tego byłby ultraszerokikącik...
    Ostatnio edytowane przez Czornyj ; 28-03-2009 o 18:39

  6. #6

    Domyślnie

    Jak będzie w cenie Sigmy 10-20, tej starej i będzie lepszy optycznie to się nie będę zastanawiał. Tylko czemu DX...
    "Am Anfang schaute ich mich um, konnte aber den Wagen, von dem ich träumte, nicht finden. Also beschloss ich, ihn mir selber zu bauen." F.Porsche

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez velaskez Zobacz posta
    Jak będzie w cenie Sigmy 10-20, tej starej i będzie lepszy optycznie to się nie będę zastanawiał. Tylko czemu DX...
    Bo 99% (z hakiem) korpusów sprzedawanych przez Nikona to DX-y.

  8. #8

    Domyślnie

    Szkoda, że te nowe superostre szkiełka zbiegły się z wyżem cenowym... ehhh szeroki kąt może się rozbić o wąski portfel...
    Zawsze bądź sobą... no chyba, że możesz być Bat-Manem... wtedy zawsze bądź Bat-Manem.
    moje obserwacje...

  9. #9
    pebees
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez velaskez Zobacz posta
    Tylko czemu DX...
    Żeby było względnie tanio, a przy okazji można było więcej zarobić.

  10. #10

    Domyślnie

    Dobra nie marudzę, mój to też DX.
    "Am Anfang schaute ich mich um, konnte aber den Wagen, von dem ich träumte, nicht finden. Also beschloss ich, ihn mir selber zu bauen." F.Porsche

Strona 1 z 36 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •