Close

Strona 17 z 17 PierwszyPierwszy ... 7151617
Pokaż wyniki od 161 do 170 z 170

Wątek: 40d + 24-105 L

  1. #161

    Domyślnie

    po przeczytaniu tych wątków jak to można odzyskać 8kzł przy zamianie N na C (nie przeczę że ktoś mógł tak zyskać), policzyłem swoje zabakwki oraz mniej więcej odpowiedniki canona (mniej więcej odpowiedniki - coś gorzej, coś lepiej) i oszczędności jeśli są to znikome (a nie ukrywam, że 10.000zł i więcej byłoby mnie w stanie przeciągnć na czerwona stronę mocy). Tak więc pozostaję w obozie najlepszego systemu
    pozdrawiam
    Paweł
    www.pawelpawlak.pl

  2. #162
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 773

    Domyślnie

    zakwas - w pkt 10 trzeba było napisać, że delikatnie mówiąc niewiele się jednak "zaoszczędzi" przechodząc na szkła L 1,2.

    PS - canon nie ma "taniego" 85/1.4 i "trzeba" kupować 1.2
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  3. #163

    Domyślnie

    to teraz, jak juz zostalo udowodnione jaki to Canon jest do dupy, to moze zamknac ten watek?

    bo jeszcze sie znajdzie ktos, kto bedzie chcial polemizowac. a tak to juz zostala osiagnieta jedyna
    sluszna linia i mozna z czystym sumieniem skonczyc na tym...


    bez urazy, ale na tej ostatniej stronie poziom watku siegnal mulu...

  4. #164

    Domyślnie

    hmm... na ostatniej stronie widzę u siebie wypowiedź: moją, Jacka i Twoją Akustyku; Razem sięgnęliśmy mulu czy każdy z nas z osobna ?
    pozdrawiam
    Paweł
    www.pawelpawlak.pl

  5. #165
    puchbeary
    Gość

    Domyślnie

    Pawle, każdy może mieć inną ostatnią stronę Wystarczy mieć inne ustawienia w profilu .
    baidełej - ciekawe kiedy niektóre osoby pogodzą się wreszcie z faktem że nie system jest najważniejszy ale rolę nadrzędną pełni szara masa w głowie fotografa a ta z reguły nie nosi na sobie plakietek firmowych .Aparat to jedynie narzędzie do osiągnięcia celu. Każdy system ma swoje plusy i swoje minusy i z tym musimy się pogodzić. Rzecz w tym żeby używając szarej masy w głowie osiagnać satysfakcjonujący efekt wykorzystując plusy i sprytnie obchodząc minusy. I tyle.
    Temat watku dotyczył 40d i 24-105L a zdryfował jak zwykle w kierunku wojenki systemowej. Zaczeło się dobrze a wyszło jak zwykle. Czasem zstanawia mnie racjonalność istnienia podforum "Inne systemy"

  6. #166

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez akustyk Zobacz posta
    to teraz, jak juz zostalo udowodnione jaki to Canon jest do dupy, to moze zamknac ten watek?
    Czy ktoś tu pisał, że Canon jest do dupy???? Przeczytałem cały wątek i czegoś takiego nie znalazłem, za to znalazłem dużo wypowiedzi, że do dupy jest Nikon. Czaisz różnicę?
    The name of the game is to fill the frame.

  7. #167

    Domyślnie

    puchbeary napisał:
    ...szara masa w głowie fotografa a ta z reguły nie nosi na sobie plakietek firmowych
    No, niestety, ale nie mogę Ci przyznać racji- że to reguła ...
    Marek

    Zakon Fuji

  8. #168

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zakwas Zobacz posta
    No JEMU, przecież chłopak pisze o swoich spostrzeżeniach, a nie Twoich.
    A potem pyta wyraźnie ile z tych rzeczy daje canon w porównaniu do Nikona. Zatem odpowiedziałem na zadane pytanie.

    Przy okazji, jak ci się podoba 5D to kupuj, może w końcu zrobisz dobre zdjęcie.
    No chyba sobie w końcu sprawię skoro tak twierdzisz. Nauczysz mnie przy okazji jak się robi nim zdjęcia?
    ... na nic sprzętu kupa gdy fotograf (_._) ...

  9. #169

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zakwas Zobacz posta
    Czy ktoś tu pisał, że Canon jest do dupy???? Przeczytałem cały wątek i czegoś takiego nie znalazłem, za to znalazłem dużo wypowiedzi, że do dupy jest Nikon. Czaisz różnicę?
    Masz jakieś systemowe kompleksy? Proponowałbym Tobie spuścić trochę powietrza bo jak się nadmiesz jeszcze bardziej to pękniesz i całe te Twoje mądrości rozleją się Broń Boże poza ten wątek...

    Cytat Zamieszczone przez akustyk Zobacz posta
    to teraz, jak juz zostalo udowodnione jaki to Canon jest do dupy, to moze zamknac ten watek?

    bo jeszcze sie znajdzie ktos, kto bedzie chcial polemizowac. a tak to juz zostala osiagnieta jedyna
    sluszna linia i mozna z czystym sumieniem skonczyc na tym...

    bez urazy, ale na tej ostatniej stronie poziom watku siegnal mulu...
    Dziwi Cię to? Przecież to wątek o Canonie - nie mogło być inaczej
    ... na nic sprzętu kupa gdy fotograf (_._) ...

  10. #170

Strona 17 z 17 PierwszyPierwszy ... 7151617

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •