Close

Strona 2 z 17 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 170

Wątek: 40d + 24-105 L

  1. #11

  2. #12
    Zbanowany
    Dołączył
    06 2007
    Miasto
    Kraków
    Posty
    978

    Domyślnie

    Koniec świata

  3. #13
    Kaleid
    Gość

    Domyślnie

    Eee tam. Aparat w zasadzie budowy i możliwości D300, tyle że połowę tańszy. AF też nie taki znowuż tragiczny jak można poczytać. Nikon jest fajny, ale ten cholerny Canon...niestety sporo tańszy Ja już od dawna nie robię zdjęć zawodowo, żyję zupełnie z czego innego. W tej chwili to już tylko hobby. Szkoda mi kasy na drogie zabawki Szczególnie że Nikon z ostatnimi cenami...przerasta sam siebie. A w tym przedziale cenowym nie oferuje niczego ciekawego.

  4. #14

    Domyślnie

    ale jaja... chyba większe niż gdybym ja zmienił system i zaczął chwalić canona
    pozdrawiam
    Paweł
    www.pawelpawlak.pl

  5. #15

  6. #16

    Domyślnie

    Klątwa czerwonego koloru nicka
    Pojawiam się i znikam...

  7. #17

    Domyślnie

    Bana mu! Ale jaja to by były gdyby całe forum przeszło
    "Am Anfang schaute ich mich um, konnte aber den Wagen, von dem ich träumte, nicht finden. Also beschloss ich, ihn mir selber zu bauen." F.Porsche

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kaleid Zobacz posta
    Eee tam. Aparat w zasadzie budowy i możliwości D300, tyle że połowę tańszy...
    A firmware masz zupgradowany ? Najnowszy (1.1.1) zmniejsza nieco uciążliwość podstawowej wady tego aparatu, czyli lipnego, nadmiernie rozdmuchanego w stosunku do rozdzielczości, LCD. Pikseli oczywiście nowy firmware nie dodaje ale kolorki trochę mniej kwaśne
    Cytat Zamieszczone przez velaskez
    Ale jaja to by były gdyby całe forum przeszło
    Nie przejmuj się, z CB co chwila ktoś ucieka do Was Ponoć tylko krowy nie zmieniają poglądów
    Canon & Pentax

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pawel Pawlak Zobacz posta
    ale jaja... chyba większe niż gdybym ja zmienił system i zaczął chwalić canona

    porównywalne

  10. #20
    pebees
    Gość

    Domyślnie

    Śmiech śmiechem, ale Kaleid pokazał tu najciekawszy z punktu widzenia konsumenta aspekt sprawy - za cenę D300 ma 40D i np. właśnie 24-105L czy 17-40L (o ile nie pomyliłem cen, ale raczej nie). I na pewno nie tylko on ma takie dylematy... być lojalnym wobec producenta? Można, ale czemu za własną, nie producenta, kasę?

Strona 2 z 17 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •