Close

Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 789
Pokaż wyniki od 81 do 85 z 85
  1. #81
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 776

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez albercikk Zobacz posta
    .. wychodzi na to że tanie lampy typu quantuum czy Powerlux nie nadają się do mrożenia ruchu.
    Wiele droższych lamp studyjnych też sie do tego nie nadaje. Dla konstruktorów lamp czas błysku to nie priorytet.
    Dla tych fotografów (np mody) są w ofercie szybkie lampy (profoto ma taką serie lampek, u broncolora też się to znajdzie)
    Cytat Zamieszczone przez albercikk Zobacz posta
    .Więc wniosek jest taki że do mrożenia ruchu np ""tańczące osoby" na weselu o wiele lepiej będą się nadawały zdalnie wyzwalane lampy systemowe za pomocą np: Pocket Wizard ?
    oczywiście tak.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  2. #82

    Domyślnie

    Nie mam zdjęć pod ręką ale poszperam wieczorem za innym. Zastanawiam się tylko czy winą nie jest np. ustawiona moc?
    Al "CAPONE" Bundy
    Puszka, słoik, świeczka... tylko brak talentu.

  3. #83
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 776

    Domyślnie

    zmniejszenie mocy pomaga. Ale wszystko zależy jak szybki ruch chcemy zamrozić.
    SB800 może na minimum mieć czas błysku na poziomie 1/40.000s. To czas nieosiągalny dla lamp studyjnych.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  4. #84

    Domyślnie

    Dobra już wiem, że 200-300ws mi wystarczy, ale gdybym chciał kupić mocniejsze to nie wiem która seria będzie lepsza S czy R? i ciekawi mnie zestaw FOMEI http://www.swiatobrazu.pl/power_star...a_kazdego.html i nie wiem teraz co wybrac?
    NIKON

  5. #85

    Domyślnie

    huhu, ciekawie sie prezentuje ten zestaw. zwlaszcza to, ze ma i softa i parasoleczke.
    nie dziwie sie, ze wprowadzil Cie w konsternacje
    ale wracajac do lamp Quantuum, ja dzialam na jednej i sobie chwale
    co prawda nie wynosze jej w plener, ale w moich domowych warunkach sprawdza sie bez zarzutu

Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 789

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •