Close

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 54
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez swiatlo Zobacz posta
    Jak złapię nagą Claudię Schiffer w ciemną noc niedoświetlając o 4ev, to nawet jak dodam ciemną winietę, to i tak zarobię więcej niż na rozkładówce w Playboyu...!
    A to juz inna sprawa.
    Nic tylko rozpocząć poszukiwania
    I'm not always right, but I'm never wrong...

  2. #22

    Domyślnie

    przeczytane, zapamiętane
    może dlatego nie wklejałam żadnych swoich fotek, bo żadna nie wydaje mi się wystarczająco dobra, a nie zależy mi na wklejaniu pierwszej z brzegu, żeby się tylko "pokazać"...
    pozdrawiam- Asia

  3. #23
    Gaduła Awatar NBA
    Dołączył
    09 2007
    Miasto
    Jarocin, Wielkopolska
    Posty
    3 760

    Domyślnie

    Dobre... Nic dodać nic ująć...

  4. #24
    Piotr_ek
    Gość

    Domyślnie

    14. Kalibrujmy swoje zdjęcia poprzez ciągłe przyrównywanie do najlepszych.
    lechupe - oczywiście masz rację, że powinno się ciągle podnosić sobie samemu poprzeczkę i tym samym brnąć do przodu. Ale powiedz Ty mnie skąd młody adept fotografii ma wiedzieć, które zdjęcie jest dobre a które najlepsze ?

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Piotr_ek Zobacz posta
    lechupe - oczywiście masz rację, że powinno się ciągle podnosić sobie samemu poprzeczkę i tym samym brnąć do przodu. Ale powiedz Ty mnie skąd młody adept fotografii ma wiedzieć, które zdjęcie jest dobre a które najlepsze ?
    To jest dokładnie tak jak z prawdziwą miłością...
    Tu nie ma wahań...w zasadzie ja kocham, no ale... W pewnym momencie po prostu BANG

    Podobnie jest ze zdjeciami. Jezeli opada ci kopara na widok jakiegos, to znaczy ze jest dobre. I wcale nie ma znaczenia czy to fotografia Edwarda Westona, czy jakiegoś anonimowego usera na forum nikona.

    A jezeli opada ci kopara i mowisz - kurcze, wlasnie take miałem zrobic...to te jest własnie najlepsze

    ps. No oczywiscie zawsze jest ryzyko, ze danemu petentowi kopara opada pernamentnie, niezaleznie od tego co ogląda. Ale wtedy pozostałych 14 punktów i tak nie zrozumie...
    I'm not always right, but I'm never wrong...

  6. #26

    Domyślnie

    Ciężko będzie znależć taki wzorzec,na którego widok wszystkim,bez wyjątku, szczena opadnie..
    Pozdrawiam
    Andrzej.

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez borregaard Zobacz posta
    Ciężko będzie znależć taki wzorzec,na którego widok wszystkim,bez wyjątku, szczena opadnie..
    alez oczywiscie to jest niemozliwe...
    zwróć uwage jednak na analogie powyżej...
    Przeciez nawet w Pameli Anderson nie wszyscy byli zakochani (nawet pierwszą miłością...)
    I'm not always right, but I'm never wrong...

  8. #28

    Domyślnie

    Przeciez nawet w Pameli Anderson nie wszyscy byli zakochani (nawet pierwszą miłością...)
    To ,akurat,wcale mnie nie dziwi,ale może ja mam gust spaczony....
    Pozdrawiam
    Andrzej.

  9. #29
    swiatlo
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lechupe Zobacz posta
    Przeciez nawet w Pameli Anderson nie wszyscy byli zakochani (nawet pierwszą miłością...)
    Nienawidzę ogromnych c...ów ani prowokującego typu urody, więc Pamela nigdy mi się nie podobała. Nawet za młodu.
    Tak więc widać nie ma obiektywnych kryteriów na nic...

  10. #30

    Domyślnie

    no po tym tekście to chyba nigdy nie odważę się wstawić zdjęcia. może ktoś poda linki do porad o fotografii krajobrazu. Sprawdzone i dobre teksty

    Pozdrawiam
    Czarek

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •