Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16
  1. #1

    Domyślnie 1. liga Wisła Płock - Tur Turek - wjazd od tyłu ;)


  2. #2

    Domyślnie

    Źle skadrowane, do tego akcja na maxa nie interesująca. Oglądanie pleców zawodników nie jest fajne

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez projacek Zobacz posta
    Źle skadrowane, do tego akcja na maxa nie interesująca. Oglądanie pleców zawodników nie jest fajne
    Kolega chyba nie przecztał tytułu Toć jest napisane: "Wjazd od tyłu"... A jak pokazać wjazd od tyłu nie oglądając pleców?

    Pan Turek ładnie zatrzymany na jednej nodze.
    Dobrze (powtarzam) dobrze skadrowane!
    D40 | 18-55 | SD-2GB | UV-52mm | Trumny z tektury falistej | Patenty | Nikon? | Ostre Koło | RENTANAL

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Skibek Zobacz posta
    Kolega chyba nie przecztał tytułu Toć jest napisane: "Wjazd od tyłu"... A jak pokazać wjazd od tyłu nie oglądając pleców?

    Pan Turek ładnie zatrzymany na jednej nodze.
    Dobrze (powtarzam) dobrze skadrowane!
    Czyli rozumiem, ze najpierw powstal tytul a potem zdjecie, a foto jest oczywiscie zle skadrowane i slabe.
    NORTHPHOTO.PL // PROFIL NA FACEBOOK'U // BLOG

  5. #5
    pebees
    Gość

    Domyślnie

    Przenieść do fotożartu?

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Beson Zobacz posta
    a foto jest oczywiscie zle skadrowane i slabe.
    No w sumie do paszportu się raczej nie nadaje...

    To jest foto reporterskie, więc pierwszą i najważniejszą spawą jest chyba treść, rejestracja zastanej chwili, a walory takie jak "złota" kompozycja, kolorystyka, bokeh itp schodzą na dalszy plan.
    Tak mnie się przynajmniej wydaje...

    A co kolejności tytuł-migawka to dam sobie bagnet uciąc, że kolega noise13 czekał 3/4 meczu, żeby zrealizować narzucony tytuł
    D40 | 18-55 | SD-2GB | UV-52mm | Trumny z tektury falistej | Patenty | Nikon? | Ostre Koło | RENTANAL

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Skibek Zobacz posta
    No w sumie do paszportu się raczej nie nadaje...

    To jest foto reporterskie, więc pierwszą i najważniejszą spawą jest chyba treść, rejestracja zastanej chwili, a walory takie jak "złota" kompozycja, kolorystyka, bokeh itp schodzą na dalszy plan.
    Tak mnie się przynajmniej wydaje...
    Ale to zdjęcie nic nie przekazuje, nawet sam moment faulu jest spóźniony. Trochę czasu siedzę w fotografii sportowej i wiem jakie foto jest dobre a jakie złe, sorry, ale ja bym takiego zdjęcia nie opublikował. Nie zwróciłbym na nie nawet uwagi przy wybieraniu fot do obróbki. A co do kadrowania to co robią tutaj sędzia i zawodnik po lewo?

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez projacek Zobacz posta
    Ale to zdjęcie nic nie przekazuje, nawet sam moment faulu jest spóźniony. Trochę czasu siedzę w fotografii sportowej i wiem jakie foto jest dobre a jakie złe, sorry, ale ja bym takiego zdjęcia nie opublikował. Nie zwróciłbym na nie nawet uwagi przy wybieraniu fot do obróbki. A co do kadrowania to co robią tutaj sędzia i zawodnik po lewo?
    No jak to co? Współczują koledze z Turka... Nie widzisz ich dramatyzmu na twarzy?

    No i znowu się zaczyna licytowanie, kto jest lepszy typu: Ja w fotografii sportowej siedzę od lat, czy Jak ty pstrykałeś Smieną to ja miałem F3...
    Ja też widziałem lepsze zdjęcia sportowe, ale oglądając to konkretne musisz się odnieśc do tytułu. Może rzeczywiście pasuje ono do działu "fotożart" jak zauważył kolega Pebees, ale osobiście uważam, że umieszczenie go tam obok "skanów z gazety" byłoby obrazą autora.
    D40 | 18-55 | SD-2GB | UV-52mm | Trumny z tektury falistej | Patenty | Nikon? | Ostre Koło | RENTANAL

  9. #9

    Domyślnie

    Technicznie zdjęcie mi się podoba, ale faktycznie sama treść zdjęcia do mnie nie przemawia. I nie ma znaczenia kto ile w fotografii sportowej siedzi Sam zaczynam i moje tego typu zdjęcia lecą z miejsca w kosmos.

    pozdr

  10. #10

    Domyślnie

    projacek! wyluzuj chłopie, zamieściłem to zdjęcie jako żart.
    wiem, że zdjęcie nie należy do wybitnych ale nie o to mi tutaj chodziło.
    swoją drogą zajrzałem do Twoich wypocin i przykro mi to przyznać
    ale na kolana mnie nie powalają. Wszędzie widzę ten cholerny szum
    i BARDZO CIASNE kadry...
    nie obraź się ale Twoje słowa krytyki nie trafiają do mnie.
    aha, to moje pierwsze zdjęcie sportowe zamieszczone na forum
    i podoba mi się bardziej niż Twoje ciasne kadry

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •