Close

Strona 10 z 10 PierwszyPierwszy ... 8910
Pokaż wyniki od 91 do 94 z 94
  1. #91

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Zaziel;1272569[B
    ]Kto mnie zna, wie, że doskonale się odnajduję w WYBRANEJ społeczności z wzajemnością, społeczności do której już nie należysz od bardzo dawna na moje szczęście [/B]
    Co do nauczania początkowego to takie właśnie, z tego co pamiętam, ode mnie odebrałeś na temat pracy z modelkami, obróbki cyfrowej i w ogóle świadomości popełnienia dobrej klatki z człowiekiem w momencie jej popełnienia, ale ciii.... jesteś już tak WIELKI, że i tak nikt w to teraz nie uwierzy i niech tak zostanie
    To tyle na pożegnanie naszej wątpliwej znajomości maestro 2 nicków Dalej uważam, że Twoim powołaniem są krajobrazy, bo to czujesz i zawsze czułeś. Modelek nie, tego się nauczyłeś a to za mało by być kolejnym Newtonem naszych czasów
    Howgh.
    wtf?! czy ktoś z modów uciszy tego Pana. Personalnie to on może chyba na Pw obrażać , a nie tutaj. Przy całej mojej cierpliwości ale takiego pyszałka to dawno nie słyszałem. Napisać można wszystko na forum publicznym bo odpowiedzialność się rozmywa. Ot cienki bolek z Ciebie Zaziel.

  2. #92

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Zaziel Zobacz posta
    Najbardziej podobało mi się z tego Twojego bladego wybuchu - "doskonalenie warsztatu fotograficznego", "tępa zawiść" -> jakby było czego zazdrościć tak by the way, oraz "społeczność fotograficzna mniej by cierpiała, bo wiesz..." i tak dalej.
    Zawsze musisz mieć ostatnie słowo? ...bez komentarza

    Cytat Zamieszczone przez Zaziel Zobacz posta
    Kto mnie zna, wie, że doskonale się odnajduję w WYBRANEJ społeczności z wzajemnością, społeczności do której już nie należysz od bardzo dawna na moje szczęście
    Ogromnie się cieszę, że się odnalazłeś i naprawdę życzę jak najlepiej...sam nie jestem w stanie nadążyć za Tobą i nawet nie będę próbował...tyle tych społeczności w końcu już bylo...

    Cytat Zamieszczone przez Zaziel Zobacz posta
    Co do nauczania początkowego to takie właśnie, z tego co pamiętam, ode mnie odebrałeś na temat pracy z modelkami, obróbki cyfrowej i w ogóle świadomości popełnienia dobrej klatki z człowiekiem w momencie jej popełnienia,
    mam nadzieję, że się teraz dowartościowałeś...nawet nie będę negował tego co napisałeś, gdyż to wszystko prawda..sam sobie co prawda przeczysz..ale to już Twój problem, zdecyduj się w końcu czy robię dobre klatki, czy złą naukę odebrałem (czyt. miałem kiepskiego nauczyciela)...niemniej jeśli już dotykamy mojej edukacji, to gwoli ścisłośći Jacek_Z dał mi setki razy głębszą wiedzę na temat fotografii (za co mu bardzo dziękuję), do tego i Admin, Kamash, Fetish, Złodziejka,Trzcionka..i gdzieś tam jesteś i Ty
    Pozdrówka Jacek ....

  3. #93
    Zaziel
    Gość

    Domyślnie

    Amen.

  4. #94

    Domyślnie

    o piekne color super fotografias

Strona 10 z 10 PierwszyPierwszy ... 8910

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •