Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13
  1. #1

  2. #2

    Domyślnie

    Nie napisales jakie byly ustawienia JPG. Jesli najmocniejsza kompresja to wiadomo o co chodzi. Czy NEF nie byl wyostrzany? Roznica jest baaardzo duza, stad moje watpliwosci.
    Pozdrawiam, Lolas

  3. #3

    Domyślnie

    Robiles dosc ciekawym szklem....17-35 to????To zadkosc wsrod forumowiczow.Ja bym wolal sampelki z 18-70 albo czegos standardowego )))Chyba ze ten test mial pokazac wyzszosc NEFA nad JPG o czym kazdy juz wie
    | N D200 | | 28-70/2.8 | | 70-200/2.8 VR| | SB-800 |

  4. #4

    Domyślnie

    JPG FINE
    NEF, B E Z WYOSTRZANIA, przeca inaczej by to sensu nie miało


    Adik, nie.. robiłem 50tką sigmy :> kita sie pozbyłem... moge tez zrobic 17-35 jak chcesz

  5. #5

    Domyślnie

    Przykro mi - ale dla mnie Twoj test nie ma sensu... 2 rozne kadry - co oznacza ze robiles z reki - czyli 2 razy ostrzyles... czyli nie ma sensu...
    Zrob test jeszcze raz na statywie... poza tym - NEF widac dopiero wtedy jak trzeba cos ze zdjecia wyciagac...
    idz sobie na moja strone - do galerii slubnej
    2 pierwsze sluby sa robione w jpgach , ostatni w rawie - widzisz roznice??
    i na odbitkach tez jej nie widac...
    jak sie chce to mozna i na jpgu pracowac (ja nawet robilem na jpg normal nie fine !!)
    tylko trzeba potem troche popracowac w PSie...

    oczywiscie- zebysmy sie zle nie zrozumieli - ja jestem wielkim zwolennikiem rawa... i teraz jak mam 3gb pamieci to robie TYLKO na rawie... ale... jak sie nie ma to trzeba ja jpgu jechac...
    pzdr
    Zbigniew Kruk - KrukBook

  6. #6

    Domyślnie

    marudzisz waść ... widac golym okiem roznice.. ostrzone na "ŁKI" i wcale nie z reki ot co..

  7. #7

    Domyślnie

    posluchaj - jezeli tylko ostrzyles 2 razy to w zaden sposob mnie nie przekonasz... ja tam widze blad pomiaru AF... /// BTW jak dla mnie raw BYL ostrzony... moze o tym nie wiesz... i widac to wyraznie... np na fredzlu wystajacym z prawej strony na 1/3 od gory
    pzdr
    Zbigniew Kruk - KrukBook

  8. #8

    Domyślnie

    sugerujesz ze najkon capczur mnie oszukuje i mi wyostrza NEFY ? No nic skoro takiś uparty to zrobie to jeszcze raz ze statywem ( jak juz go bede miał )

    Pozdro..

  9. #9

    Domyślnie

    Ja uwazam tak jak sugeruje zkruk ze ten test powinien byc przeprowadzony w calkiem innych warunkach.Raczej niesa obiektywne.Wedlug mnie.
    | N D200 | | 28-70/2.8 | | 70-200/2.8 VR| | SB-800 |

  10. #10

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •