Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17
  1. #11

    Domyślnie

    a może ktoś się orientuje czy w niedalekiej przyszłości takowy kurs będzie odbywał się gdzieś w Polsce centralnej?

  2. #12

    Domyślnie

    dzwoniłem dzisiaj do Kurii w Legnicy. Powiedziano mi że kursy będą dopiero organizowane na drugi rok. Na pytanie czy można by było taki kurs zrobić dla zorganizowanej grupy powiedziano mi " raczej nie"
    FOTOGRAFIA ŚLUBNA
    D700|D200|N24-70|N50/1.8|N85/1.8|SB800|SB900|
    " Nie ma światła bez cienia."

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez squerx Zobacz posta
    dzwoniłem dzisiaj do Kurii w Legnicy. Powiedziano mi że kursy będą dopiero organizowane na drugi rok. Na pytanie czy można by było taki kurs zrobić dla zorganizowanej grupy powiedziano mi " raczej nie"
    no to poczekamy

    czy ja dobrze zrozumiałem?
    Czyli jak się zgłosi 30 osób i przyjdą razem to NIE ale jak te same osoby przyjdą osobno i w różnym czasie to TAK! ciekawe.

    Fotografowałem ostatnio w kościele tej diecezji (Bazylika w Krzeszowie) i nie pytali o zaświadczenie (na razie).
    100% hobby. ... ... www
    Ami 66 > Smena 8m > Fed 5 > Lubitel 166B > Zenit TTL > Minolta > Sony > Pentacon six TL - Nikon F - Nikon D

  4. #14

    Domyślnie

    A czy taki papierek ma ważność regionalną czy ogólnopolską

  5. #15

    Domyślnie

    J51 -ogólnopolską
    Bartek- przecież nie zgłoszą się na różne terminy, raz w roku robią kurs i nie chce się im bawić w robienie kilku...
    trochę złomu w dużym plecaczku.

  6. #16

    Domyślnie

    Dzięki,trzeba pomyśleć o takim papierku,na razie nie siedzę w tym biznesie,może kiedyś, kto wie.

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wacki4 Zobacz posta
    J51 -ogólnopolską
    Bartek- przecież nie zgłoszą się na różne terminy, raz w roku robią kurs i nie chce się im bawić w robienie kilku...
    Chodziło Mi o to że nie przyjdą się zapisać w tym samym czasie (terminie) (np. wszyscy o g 9.15)
    100% hobby. ... ... www
    Ami 66 > Smena 8m > Fed 5 > Lubitel 166B > Zenit TTL > Minolta > Sony > Pentacon six TL - Nikon F - Nikon D

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •