Close

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 56
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Inkognito Zobacz posta
    No generalnie jak nosisz aparat w kieszeni spodni to fajne masz do tego podejście.
    Oczywiscie, ze ma fajne podejscie, aparat to tylko narzedzie. Ma robic zdjecia w takich warunkach, w jakich oczekujesz. Jesli ktos chce moc robic zdjecia w kazdych warunkach, musi miec aparat zawsze ze soba.
    A do marynarki lub na nocny spacer zaulkami torba z lustrem i reszta gratow nie za bardzo sie nadaje, hm?

    Ja osobiscie czekam na DP2, bo mi ogniskowa bardziej odpowiada.
    forum.niekojarze.pl

  2. #22
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    06 2007
    Miasto
    miasteczko małe
    Posty
    52

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jakubas Zobacz posta
    Ja osobiscie czekam na DP2, bo mi ogniskowa bardziej odpowiada.
    Bardzo fajne sample są na stronie sigmy z DP2. Jasny obiektyw i ISO1600.
    http://www.sigma-dp.com/DP2/sample-photo/

    Świadomie jednak wybrałem DP1 ze względu na szeroki kąt.
    DP2 ma być nieco droższa i oba aparaty mają być sprzedawane równolegle.

  3. #23

    Domyślnie

    Kurcze, może DP2... Wydawało się, że Epson fajnie zagrał odświeżeniem RD-1, ale prognozowana cena póki co jest kosmiczna - w tej okolicy to już lepiej poszukiwać używanej M8.

  4. #24

    Domyślnie

    Mhm, potem jeszcze tylko poszukac uzywanego obiektywu i jestes ustawiony Uwazam, ze z DP2 mozna wiazac wielkie nadzieje, nawet jesli jest ona tylko kolejna zapowiedzia pewnego trendu.
    forum.niekojarze.pl

  5. #25

    Domyślnie

    Prawdę mówiąc, jeżeli będzie względnie szybka i będzie zapewniała przyzwoite manualne ostrzenie, to jest szansa na cyfrowego Canoneta QL-17. Z braku laku...

  6. #26

    Domyślnie

    Dla DP2 jest spora konkurencja w postaci micro 4/3... Szczególnie z powodu świetnej współpracy Panasonica G1 z obiektywami manualnymi (a są przejściówki do dowolnego systemu).
    S5Pro, N35/2D, N60/2.8D, N18-105VR, S10-20, SY8, E400
    Dużo metalowych obiektywów z gwintem

  7. #27

  8. #28

    Domyślnie

    Wydmuszka G1 to inna bajka. Równie świetnie z manualami współpracują, także niewielkie, Canony xxxD, tylko co z tego. Nie ta forma. Poważną konkurencją może być ten zapowiadany od jakiegoś czasmu Olympus m4/3. Tylko pierwsze muszą go wypuścić i nie zabić ceną, a że to Olympus...

  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez whatsilenceknows Zobacz posta
    Wydmuszka G1 to inna bajka. Równie świetnie z manualami współpracują, także niewielkie, Canony xxxD, tylko co z tego. Nie ta forma.
    Nie do końca. W G1 jest idealnie rozwiązane ostrzenie ręczne.
    S5Pro, N35/2D, N60/2.8D, N18-105VR, S10-20, SY8, E400
    Dużo metalowych obiektywów z gwintem

  10. #30

    Domyślnie

    Gabarytem G1 do DP1/2 jest mało porównywalny, ewentualnie ten olympus o którym wspomniał whatsilenceknows, ktoś pamięta jak on ma się nazywać?

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •