Close

Strona 3 z 69 PierwszyPierwszy 123451353 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 682
  1. #21

    Domyślnie

    Dobrze gada, browara mu
    D90; 18-105 VR; 50 1,8D; Di622; e4300.

  2. #22

    Domyślnie

    rafpol trzymam Cie za słowo.
    D40 | N18-55 | T28-75 | N60 | N35 | SB600 i 4 baterie |

  3. #23

    Domyślnie

    To nie jest konkurent sb-600. Wiemy na 100, że nie ma CLS i pełnego manuala, przez co nie odpala się na tanich, chińskich wyzwalaczach radiowych. Wiemy natomiast, że ma wbudowaną fotocelę i da się wyzwolić za pomocą wbudowanej w quasi-manualu (tylko stopnie mocy na zoomie 35 mm). Za to jej ttl jest raczej chwalony... Ehh. Zobaczymy. Dziwnie ciężko ją dostać na Śląsku, żeby chociaż tylko pooglądać przed zakupem.

    Mi się to raczej jawi, jako bardzo dobra (sporo lepsza) alternatywa dla sb-400.

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mnipu Zobacz posta
    To nie jest konkurent sb-600. Wiemy na 100, że nie ma CLS i pełnego manuala, przez co nie odpala się na tanich, chińskich wyzwalaczach radiowych. Wiemy natomiast, że ma wbudowaną fotocelę i da się wyzwolić za pomocą wbudowanej w quasi-manualu (tylko stopnie mocy na zoomie 35 mm). Za to jej ttl jest raczej chwalony... Ehh. Zobaczymy. Dziwnie ciężko ją dostać na Śląsku, żeby chociaż tylko pooglądać przed zakupem.

    Mi się to raczej jawi, jako bardzo dobra (sporo lepsza) alternatywa dla sb-400.
    na Śląsku jest dostępna w FJ-tach, więc chyba nie aż tak ciężko, co najwyżej mało sprawnie w niektórych salonach
    szkoda, że to już nie to samo forum...

  5. #25

    Domyślnie

    Jest dostępna dla canona. Jeśli mówimy o nissin di622. Dla Nikona nie ma...

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mnipu Zobacz posta
    Jest dostępna dla canona. Jeśli mówimy o nissin di622. Dla Nikona nie ma...
    hmm nie jestem pewny, ale wydaje mi się że napis 'Nikon' oznacza, że lampa jest dla Nikona, a taki napis był na pudełku lampy w salonie FJ w Gliwicach

    najlepiej jednak jest się zapytać w FJ, sprawdzą w jakim salonie jest dany produkt i ewentualnie ściągną do określonego lub przekażą klienta do innego salonu (czy też dadzą namiary na ten inny salon)
    szkoda, że to już nie to samo forum...

  7. #27

    Domyślnie

    Sugerowałem się stroną internetową, ale w takim razie w czwartek, po telefonie wybiorę się do Gliwic. Obadomy
    Ostatnio edytowane przez mnipu ; 17-03-2009 o 08:25

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mnipu Zobacz posta
    Mi się to raczej jawi, jako bardzo dobra (sporo lepsza) alternatywa dla sb-400.

    A tu się nie zgodzę z Kolegą. SB-400, nie ma ruchomej głowicy (nie chodzi mi o pseudo odchylanie palnika góra dół) , nie ta moc, nie ma możliwości ustawienia mocy błysku po odpieciu od puszki, nie ma zoomu, nie ma fotoceli, nie ma odbłyśnika. Nie wiem jak zachowuje się ta lampa jednak wydaje mi się, że tryby ustawień w manulalu ma uboższe niż SB-600, natomiast iTTl/TTL Nissin będzie podobny o ile nie lepszy od sabinki. Wczoraj obmacałem ją osobiście, w EURO RTV. Leżała obok SB-600 i jeśli chodzi o wykonanie to nie widzę różnicy. Czekam tylko na wypłatę i kupuję
    D40 | N18-55 | T28-75 | N60 | N35 | SB600 i 4 baterie |

  9. #29

    Domyślnie

    Po czym sądzisz że iTTl będzie lepszy/porównywalny do SB600? Miałeś okazję ją podpiąć ? Też się "czaję" na tą lampkę- cena poniżej 500zł i z FV(możliwość 0% rat )-być może zapowiada się hicior sprzedaży
    D90; 18-105 VR; 50 1,8D; Di622; e4300.

  10. #30

    Domyślnie

    Właśnie dostałem ją do rąk, kupiłem przez Internet w Euro AGD za 500zl z dostawą. Nie mam porównania do lamp Nikona, ale do samego wykonania nie mam jakichś specjalnych zastrzeżeń, "zooma" oczywiście słychać, ale ładuje się cicho (nie piszczy). Zamówiłem dodatkowo kabel Nissin SC-01, z tym że dopiero w przyszłym tygodniu ma przyjść. Porobię wieczorem testy i dam znać jak sobie daje radę przy świetle odbitym, itp.

    Pzdr
    M

Strona 3 z 69 PierwszyPierwszy 123451353 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •