Close

Strona 188 z 203 PierwszyPierwszy ... 88138178186187188189190198 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 871 do 1 880 z 2027
  1. #1871

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sixteenka90 Zobacz posta
    Jako nowa witam na forum Agnieszka z okolic Łodzi. Jeśli chodzi o fotografię to jestem początkująca, tak więc wiele nauki przede mną. Najbardziej interesuje mnie fotografia lotnicza, aczkolwiek jestem też otwarta na robienie innych zdjęć.

    Czy na forum można pytać tylko o sprzęt Nikona czy nikt głowy nie urwie za pytanie o obiektyw innej firmy? Bo mam z nim problem, ale body jest Nikona oczywiście, dokładnie D3400
    Witamy

    Pytaj śmiało. Tutaj Canoniarze nawet mile widziani, i na zloty jeździli, i zdjęcia wrzucają
    Pozdrawiam, Kuba

  2. #1872

    Domyślnie

    Dziękuję za przywitanie przejrzałam sobie forum i podobają mi się "działy dla początkujących", na pewno będę się tam udzielać, jak tylko ogarnę jak tu się wrzuca zdjęcia

  3. #1873

    Domyślnie

    Siemanko wam wszystkim

  4. #1874

    Domyślnie

    Dzień Dobry.
    Dziękuję Wam za pracę włożoną w bazę wiedzy na forum i za możliwość korzystania z niej..

    Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

  5. #1875

    Domyślnie

    Witam wszystkich Nowych na Forum

  6. #1876

    Domyślnie

    A więc, co by nie zanudzać,
    Ani zbędnie przynudzać,
    Przejdę w samo sedno:
    Nowi Użytkownicy- Serdecznie Witajcie
    Zaś januszom reklamy, powiem jedno:
    Weźcie wyp...cie.
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

  7. #1877
    Troxi
    Gość

    Domyślnie

    Uszanowanie wszystkim obecnym

  8. #1878

    Domyślnie

    Dział przywitaj się na forum to rzecz święta i pierwszy post wypadałoby napisać właśnie tutaj, także witam wszystkich
    Jeżeli o moją osobę chodzi to z zawodu jestem programistą i z fotografią profesjonalną nie mam nic wspólnego, jednak od dłuższego czasu przymierzałem się do zakupu aparatu innego niż wbudowany aparat w telefonie, a to forum wydaje mi się być świetnym miejscem do podłapania podstaw od ludzi którzy się tematem pasjonują. Zawsze widziałem coś fascynującego w fotografii jednak dopiero dziś mogę ze spokojem poświęcić swój czas na rozwój tego hobby. Jeżeli chodzi o konkretne kierunki fotografii to mam nadzieję ze to z czasem mi się wyklaruje na razie fotografia uliczna / portrety / natura to te tematy które interesują mnie najbardziej. Nie przedłużając wracam do czytania forum, i mam nadzieję że już w niedługim czasie będę mógł wrzucić swoje pierwsze zdjęcia

  9. #1879

    Domyślnie

    Czołem @cichy86, z całą pewnością znajdziesz tu odpowiedzi na swoje pytania
    • ZABAWA W RAWKI WEŹ UDZIAŁ!
    • D7500 + S10-20 F/3,5 + S18-35 F/1.8 + S17-50 + N50 1.8 G + N55-300 + Sg8 F/3.5 csII + PORST MC 135 + Meike tube set || Cokin P / Marumi magnetic || FotoPro x4i || Stroboss 36N, 60N, X2, X rec
    • RX100 III
    • Flickr Pstryk || strava || yt

  10. #1880

    Domyślnie

    Cześć Wszystkim Jadźka z Kalisza początkujący użytkownik D340

Strona 188 z 203 PierwszyPierwszy ... 88138178186187188189190198 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •