Close

Strona 203 z 203 PierwszyPierwszy ... 103153193201202203
Pokaż wyniki od 2 021 do 2 030 z 2030
  1. #2021

    Domyślnie

    Dzień dobry wieczór.
    "...Kto zagląda pod powierzchnię, czyni to na własną odpowiedzialność..."
    http://commons.wikimedia.org/wiki/Windmill
    Pstrykoaparat + obiektywy + okulary korekcyjne -10.5 dioptrii.
    "Don Kichote to zły człowiek był..."

  2. #2022

    Domyślnie

    Witam ponownie na forum po bardzo długiej przerwie. Nie pytajcie co się działo - w każdym razie wracam do żywych, do nowego życia ze starą pasją.
    W tym miejscu pragnę też przeprosić wszystkich nikoniarzy, z którymi tu się znam, bywałem na warsztatach czy "wyjazdach integracyjnych" z tymi, z którymi miałem podobne zdanie i poglądy a przede wszystkim tych z którymi toczyłem tu dyskusje.

    Pragnę również bardzo przeprosić zespół moderatorów z którego zniknąłem bez słowa. Mam nadzieję że mi wybaczycie jak jeszcze pamiętacie.

  3. #2023
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 804

    Domyślnie

    Pamiętamy Nie musisz przepraszać. Forum nie jest obowiązkowe
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  4. #2024

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Marek Zobacz posta
    Witam ponownie na forum po bardzo długiej przerwie. Nie pytajcie co się działo - w każdym razie wracam do żywych, do nowego życia ze starą pasją.
    W tym miejscu pragnę też przeprosić wszystkich nikoniarzy, z którymi tu się znam, bywałem na warsztatach czy "wyjazdach integracyjnych" z tymi, z którymi miałem podobne zdanie i poglądy a przede wszystkim tych z którymi toczyłem tu dyskusje.

    Pragnę również bardzo przeprosić zespół moderatorów z którego zniknąłem bez słowa. Mam nadzieję że mi wybaczycie jak jeszcze pamiętacie.
    Fajnie Marku, że wróciłeś. Widzę, że zmieniło się miasto w profilu, teraz mieszkasz bliżej mnie.

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    Forum nie jest obowiązkowe
    Na wewnętrznym inaczej do nas piszesz
    z pozdrowieniami - Krzysiek
    Nikon Z6 + Z6 + Z6II + N14-24 f/2.8S + N24-70 f/2.8S + N70-200 f/2.8G VR II + 35 f/1.8S + 50mm f.1.8S + Planar T* 50 mm f/1.4 + 85 f/1.8S + N105 f/1.4E + Tokina 100 f/2.8 + SB-910

  5. #2025

    Domyślnie

    Hej, jestem Adam i pracuję w biurze architektonicznym w Gdańsku. Kocham plażowanie i sporty wodne. Lubię też jeździć na skuterze i quadzie Pozdrawiam

  6. #2026
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 804

    Domyślnie

    Witamy. Zakładam, że także lubisz robić zdjęcia
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  7. #2027

    Domyślnie

    Dzień dobry, rejestracja dokończona zatem należy się przywitać. Po długiej przerwie od fotografowania ( 100% amatorsko), po odstawieniu Olympusa, zakupiłem 300s. z przebiegiem 15 000 zdjęć. ( tak wiem - dla wielu stary aparat, są nowe lepsze.). Jestem tu aby was głównie poczytać i dowiedzieć się czegoś więcej nt aparatu jak i obiektywów.

  8. #2028

    Domyślnie

    Dzień dobry Wszystkim! Trochę przez przypadek trafiłem na Wasze Forum. Mam na imię Włodek, jestem 100% amatorem, mieszkam na wsi i jestem w bardzo zaawansowanym wieku. Zdrowie i lekarze zmusili mnie do przebierania nogami - więc żeby całkiem bez sensu nie włóczyć się po okolicy noszę ze sobą aparat foto. Czasem uda mi się wykonać zadowalającą mnie fotkę, ale do artystów foto się nie zaliczam. Jestem uparty i dociekliwy. Fotografuję przyrodę, krajobrazy, zjawiska pogodowe, czasem makro a głównie ptaki. Mieszkam na Kujawach, kilkaset metrów od pradoliny rzeki Zgłowiączka i do mojego cichego siedliska zagląda kilkadziesiąt gatunków ptaków. Posługuję się aparatami klasy amatorskiej, ale zaspokaja to moje ambicje. Pozdrawiam raz jeszcze i chętnie poczytam o doświadczeniach profesjonalistów.

  9. #2029
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 804

    Domyślnie

    Witamy. Rozgość się. Zadawaj pytania. Mamy tu paru świetnych fotografów ptaków, zajrzyj do działu przyroda i wybierz wątki z prefiksem ptaki
    Mamy tu paru wyśmienitych autorów (sorry, że podaje tylko te nicki, takich fotografów jest tu jeszcze kilku) - darek_d, raftik
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 24-05-2024 o 11:28
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  10. #2030

    Domyślnie

    Witam wszystkich was
    Pozdrawiam Ewa😊

Strona 203 z 203 PierwszyPierwszy ... 103153193201202203

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •