Close

Strona 53 z 203 PierwszyPierwszy ... 343515253545563103153 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 521 do 530 z 2021
  1. #521

    Thumbs up Witam!

    Witam serdecznie, od paru lat fotografuję amatorsko Canonem SX1, od dawna chciałem kupić lustrzankę, od samego początku miał to być Nikon. I teraz jest! D90. Jeszcze nie to co sobie wymarzyłem (najpierw miał być D200 potem D300 a teraz D700 :] ) niestety - dziura budżetowa. nie miałem nigdy na własność swojej lustrzanki cyfrowej ale od małego fotografowałem Zenitami. Ojciec mnie nauczył podstaw a dalej się samo potoczyło. Zenita XT mam do dziś i dalej robię nim zdjęcia, głównie czarno-białe. No to chyba tyle na wstęp o mnie, tak dla informacji. Forum to czytam już od dawna ale dopiero teraz mam zamiar się "uaktywnić". pozdrawiam

  2. #522

    Domyślnie Powitanko

    Witam wszystkich.
    Jestem nowym uzytkownikiem.
    Choć fitografia zawsze była moją pasją miałem za mało czasu wolnego, a tu przyszedł kryzys no i proszę, niema tego złego co by na dobre nie wyszło - wczoraj kupiłem D90 z obiektywem AF-S NIKKOR 18-105 VR, przyznam się że miałem ochotę na 18-200 VR, no ale na początek to myślę że i tak niezły prezęcik, co z tego że urodzinowy...........

  3. #523

    Domyślnie

    Witam wszystkich, od miesiąca jestem właścicielem Nikona D60 z obiektywem kitowym. Zaczynam swoją przygodę z fotografią. Pozdrawiam wszystkich i mam nadzieje że nie będę zbyt uciążliwy zadając pytania, pytania ....

  4. #524
    Oszczędny w słowach Awatar zielik13
    Dołączył
    07 2008
    Miasto
    Garwolin/Warszawa
    Posty
    24
    Wpisów
    1

    Domyślnie

    Może trochę późno, ale witam Wszystkich i cieszę się, że trafiłem na tak świetne i profesjonalne forum.
    Amator, ale pełen zapału i chęci do działania - fotografowania

  5. #525

    Domyślnie

    No to ja też się przywitam grzecznie. Ogólnie to nie miałem nigdy czasu przywitać się na tym forum. Wcześniej korzystałem z aparatu fuji s9600 no i na forum fuji zapisany byłem. Teraz przesiadłem się na D80 - wydawał mi się wystarczający zamiast d90

  6. #526

    Domyślnie

    Pora na mnie ;P
    Witam wszystkich
    Przygodę z fotografią dopiero zaczynam
    Interesowałam się trochę wcześniej ale żadnego sprzętu nie było. Obecnie posiadam Nikona D90 z obiektywem N18-105
    Nikon D90| N18-105 3.5-5.6G| N50 1.8| SB-900

  7. #527

    Domyślnie

    Witam wszyskich i cieszę się że mogę być na tym najlepszym w Polsce forum )))

  8. #528

    Domyślnie Witam,

    zaczynałem od DRUCH-a - krótko, potem Smiena - ze dwa lata, Zenith E - 5 lat, Zenith XP, zamieniłem 6 lat temu na.... HP 735.
    Teraz kupiłem D40 z kitowym 18-55 i mam zamiar znów robić zdjęcia.
    Może się uda.
    Pozdrawiam grupę -
    waldek__g

  9. #529
    krysp
    Gość

    Domyślnie

    Witam!
    Pozdrawiam wszystkich nikuserów.
    --
    kp

  10. #530
    Oszczędny w słowach Awatar Rona
    Dołączył
    03 2008
    Miasto
    Yerevan-London
    Posty
    56

    Domyślnie

    Witajcie,
    Kiedys zaczynalem ze Smena,dalej Zorki-5 dalej Zemit i dluuuuuuzsza przerwa, i teraz D90 z kitowym szklem.

    Pozdrawiam

Strona 53 z 203 PierwszyPierwszy ... 343515253545563103153 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •