Close

Strona 189 z 203 PierwszyPierwszy ... 89139179187188189190191199 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 881 do 1 890 z 2027
  1. #1881
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 774

    Domyślnie

    Niestety mam podejrzenia, że większość wpisów ze statusem użytkownika "oczekujący" to sa konta botów. I całkiem możliwe, że zdecydujemy sie je usunąć zanim zaczną broić.
    Poproszę więc tych oczekujących by napisali do mnie PW, albo by aktywowali swoje konto i poczynili jakiś wpis na forum w innym watku (np pochwalili zdjęcie krajobrazowe czy cos podobnego).

  2. #1882

    Domyślnie

    Witam serdecznie koleżanki i kolegów.
    Cieszę się, że dołączyłem do Waszego grona. Forum przeglądam od pewnego czasu i mam nadzieję, że Wasze wskazówki i wiedza pozwolą mi ulepszyć moją amatorską fotografię.
    Pozdrawiam

  3. #1883

    Domyślnie

    Witam serdecznie
    D850, D750, T15-30G2, T24-70G2, T70-200G2, S40

  4. #1884

    Domyślnie

    Witam wszystkich
    USUNIĘTO NIEREGULAMINOWĄ STOPKĘ!

  5. #1885

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jakustol Zobacz posta
    Witam wszystkich
    Witaj. Jeżeli celem Twojej wizyty jest pochwalenie się stopką, to mam złą wiadomość... Już jej nie masz. A jeżeli to jedyny cel Twojej wizyty, to z pewnością się wkrótce pożegnamy...

  6. #1886

    Domyślnie

    Witam wszystkich, wkrótce mam zamiar zacząć swoją przygodę z fotografią.

  7. #1887

    Domyślnie

    Skoro jest odpowiedni wątek to i ja się przywitam.

  8. #1888

    Domyślnie

    Cieszę się, że istnieje takie forum jak to, nie jestem jeszcze fotografem ale zamierzam nim zostać. Witam wszystkich i pozdrawiam

  9. #1889

    Domyślnie

    Świąteczne dzień dobry!
    Witam zacne grono Nie koniarzy

  10. #1890

    Domyślnie

    Cześć,
    od zawsze chciałem nauczyć się fotografii, tak by móc swobodnie robić zdjęcia i po ich wywołaniu ujrzeć to co widziałem i zapamiętałem w momencie naciśnięcia spustu migawki. Przyznam, że jeszcze nie zrobiłem takiego zdjęcia, każde nowo pyknięte jest dla mnie zaskoczeniem i odpowiedzią na pytanie, jak "mój" kadr został zapamiętany przez automatykę aparatu. Tak to niestety wygląda w tym momencie.
    Dlatego właśnie zarejestrowałem się na tym forum. Po dwóch miesiącach przeglądania, analizowania stron traktujących o fotografii i pierwszych raczej nieudanych próbach pstrykania znalazłem się w miejscu z którego ciężko samemu ruszyć do przodu. Liczę na Wasze wsparcie w tej niełatwej podróży.
    Pozdrawiam wszystkich. W Nowym Roku życzę samych udanych kadrów i wielu sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym. Trzymajcie się.

Strona 189 z 203 PierwszyPierwszy ... 89139179187188189190191199 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •