Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: ...

  1. #1
    Jędrzej Gadziński Awatar jendryn
    Dołączył
    05 2008
    Miasto
    Frankfurt am Main
    Posty
    1 541

    Domyślnie ...

    D700 16,17-35,35

  2. #2

    Domyślnie

    świetne ale czy mi się wydaje czy lekko skrzywione?

  3. #3

    Smile

    Swietne bo skrzywione - choć nie wiem w którą stronę
    Zdjęcie mi się tylko podoba ,pozdrawiam M.

  4. #4

    Domyślnie

    zgodnie z kierunkiem wskazówek zegara fajna figurka
    D 80, nikkor 18-70mm
    www.dziecineo.prv.pl

  5. #5

    Smile

    W takim razie trzeba rzeżbiarza poprosić , żeby rzeżbił prosto bo potem foty wychodzą krzywo.

  6. #6
    Jędrzej Gadziński Awatar jendryn
    Dołączył
    05 2008
    Miasto
    Frankfurt am Main
    Posty
    1 541

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Marian K Zobacz posta
    W takim razie trzeba rzeżbiarza poprosić , żeby rzeżbił prosto bo potem foty wychodzą krzywo.
    Wydaje mi się, że takie uwagi możesz zatrzymac dla siebie. Całkiem możliwe ,że nie jest idealnie prosto... Jednak cała idea fotografii nie opiera się tylko i wyłącznie na idealistyczemu podejściu do pionu i poziomu. Chyba czytanie forum czasami wypacza racjonalne podejście do oceny zdjęcia. Zresztą coraz częściej łatwo doszukac się komentarzy : leci w lewo, prawo itp. niż czegoś konkretnego. A może poprostu wydaje mi się

    P.S: Z ciekawości chciałbym zobaczyc Twoje zdjęcia na forum które prezentują idealny pion bądź poziom, tylko ciężko się ich doszukac...
    D700 16,17-35,35

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jendryn Zobacz posta
    Wydaje mi się, że takie uwagi możesz zatrzymac dla siebie. Całkiem możliwe ,że nie jest idealnie prosto... Jednak cała idea fotografii nie opiera się tylko i wyłącznie na idealistyczemu podejściu do pionu i poziomu. Chyba czytanie forum czasami wypacza racjonalne podejście do oceny zdjęcia. Zresztą coraz częściej łatwo doszukac się komentarzy : leci w lewo, prawo itp. niż czegoś konkretnego. A może poprostu wydaje mi się

    P.S: Z ciekawości chciałbym zobaczyc Twoje zdjęcia na forum które prezentują idealny pion bądź poziom, tylko ciężko się ich doszukac...
    ..jendryn...bleib locker.. przeciez kolega to zartobliwie nabazgral...
    pozdrawiam

  8. #8
    Jędrzej Gadziński Awatar jendryn
    Dołączył
    05 2008
    Miasto
    Frankfurt am Main
    Posty
    1 541

    Domyślnie

    Możliwe , że żartobliwie... Jeżeli tak to sorki Może jestem dzisiaj zbyt nerwowy. Jeszce raz sorki jeżeli to był żarcik
    D700 16,17-35,35

  9. #9

    Domyślnie

    To zdjęcie jest jednym z niewielu, które (przynajmniej mnie) zatrzymują na dłuższą chwilę. Ma świetny klimat i charakter. Nie chcę tu wylecieć z nadinterpretacją, ale czuć jakiś dystans. Kolor fajnie się wydobywa z tej czerni a wyraziste elementy ładnie podkreślają całość. Bardzo mi się podoba.
    Często tytuł jest bardzo potrzebny w odbiorze pracy, ale tu faktycznie wydaje się zbędny.
    Pozdrawiam.

  10. #10

    Smile

    Cytat Zamieszczone przez jendryn Zobacz posta
    Możliwe , że żartobliwie... Jeżeli tak to sorki Może jestem dzisiaj zbyt nerwowy. Jeszce raz sorki jeżeli to był żarcik
    Jendryn ,To nie był żarcik .to było świadome i złośliwe(choć z ) odniesienie się ,
    do komentrzy:Sowarta,Crackera. Właśnie dlatego że nie lubię:"leci w lewo',"leci w prawo".
    Patrzyłem dość długo na to zdjęcie zastanawiając się , jakie to może mieć znaczenie jesli nawet leci,
    w tej konkretnej fotce,Dlatego napisałem o rzeźbiarzu.
    Szcunek że umiesz przeprosić , a nie okopywać się na pozycji obronno-zaczepnej.
    Tak więc 6868 ma rację z tym luzem
    Pozdr.M

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •