Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13
  1. #11

    Domyślnie

    Nie macałem, ale zerknij do tematu obok (o Sigmie DP1). Wrzuciłem tam dwa linki z ochami i achami na temat LX3.
    S5Pro, N35/2D, N60/2.8D, N18-105VR, S10-20, SY8, E400
    Dużo metalowych obiektywów z gwintem

  2. #12

    Domyślnie

    W Jaworznickiej Szkole Widzenia właśnie ruszył projekt tworzenia przewodnika , właśnie na bazie 4szt. LX3 . Sam jestem ciekaw pierwszych sampli . Opinie które do mnie docierają , jak najbardziej pozytywne .

  3. #13

    Domyślnie

    Używam równolegle z lustrem i mogę jedynie opisywać w samych superlatywach. Świetnie wykonany, zwarty, mały - co pozwala mi na zabieranie go ze sobą praktycznie wszędzie. Doskonały, jasny obiektyw z rewelacyjną ogniskową 24-60mm. Świetny tryb macro przy 24mm dający rewelacyjne efekty. W miarę szybki, choć ciężko to obiektywnie określić fotografując równocześnie lustrami - przy nich każdy kompakt to muł...
    Co do obrazka - nie mam zastrzeżeń znając jego kompaktowe ograniczenia. Jak się prezentuje czułość można sprawdzić we wnikliwych testach , choćby na dpreview. Ostrość obrazka, kolory dla mnie bez zarzutu.
    Dobrze wychodzą filmiki HD, nawet w troszkę gorszych warunkach oświetleniowych.
    Kompakt ze wszechmiar specyficzny, z pewnością nie każdemu przypadnie do gustu - inny wolałby dłuższy zakres ogniskowych, inny z kolei odchylany wyświetlacz itd itp.
    Nie jest on tani, no ale cóż dobrego kosztuje dziś niewiele...
    ... na nic sprzętu kupa gdy fotograf (_._) ...

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •