Close

Strona 27 z 27 PierwszyPierwszy ... 17252627
Pokaż wyniki od 261 do 265 z 265

Wątek: foto bank

  1. #261

    Domyślnie

    MultiMedia Viewer 20GB
    jako zabawka fajny, ale troszke przepłacasz jesli tylko jako dataBank
    mały dysk, podgląd obrazków tylko JPg - ja np. robie wyłacznie RAW
    wiec ta funkcja mnie zupelnie nie interesuje, ale X'Drive miewa czeste
    upgready firmvare i moze kiedys pokazac i RAWy - mozna wiec zaryzykowac.

  2. #262

    Domyślnie

    Bawiłem się >MultiMedia Viewer 20GB< po tym jak kupiłem DigiMate II i muszę powiedzieć, że lepiej się czułem psychicznie gdyż widziałem, że pliki skopiowane znajdują się na dysku. Oczywiście, że tylko *.jpg, dlatego trzeba focić *.jpg + RAW.
    Ale są też i wątpliwości gdyż kilka zdjęć było skopiowanych jakby tylko do połowy. W *.jpg to widać więc można powtórzyć copy, ale co zrobić z RAW ?
    No i jeszcze jedna uwaga, po kilku miesiącach kolega,który to kupił powiedział, że nie mógł otworzyć niektórych katalogów, wymagany był reset. Niestety nie wiem co ze zdjęciami.

    DigiMate II - opinia po kilku miesiacach. Urządzenie padło po wakacjach. Szczęście takie, że udało się skopiować wszystkie foty na PC. Nie działanie objawiało się tym, że PC nie widziało DigiMate II, a wkładając kartę CF zaświecał się błąd, czyli nie można było nic skopiować w żadną stronę. Nie pomagało formatowanie dysku. Wysłałem do serwisu, wróciło i narazie działa.

    Mam jednak pytanie do wszystkich użytkowników DigiMate II, czy spotkaliście się z czymś takim, że podczas podłączonego fotobanku do PC oczywiście poprzez USB zdarzyło się, że komputer się zresetował. Mam wrażenie, że dzieje się tak tylko wtedy gdy nie jest w tym czasie podłączone ładowanie fotobanku z sieci i USB jest tak obciążone, że PC pada. Rzecz pozornie mała ale ważna, bo trudno wyczuć co stanie się podczas kopiowania danych. Z instrukcji wynika, że DigiMate II można ładować również poprzez USB


    john

  3. #263

    Domyślnie

    generalnie to chyba watpie w te piekne uzadzenia troche zal byloby mi stracic fotki w takim fotobanku chyba poczekam az Nikon COOLWALKER MSV-01 bedzie dostepny w rozsadnej cenie (ale watpie) .. zaczynam sie zastanawiac czy nie lepiej kupic laptopa :/

    no chyba ze istnieje jakis fotobank ktory nie jest wadliwy i z ktorego sa wszyscy zadowoleni
    Dziwie sie tym co maja wiecej postow na forum niz zdjec w swoim archiwum ...



  4. #264

    Domyślnie

    Nikon COOLWALKER MSV-01 bedzie dostepny w rozsadnej cenie
    akurat Coolwalker tez nie ciaszył sie najlepszymi opiniami
    to po pierwsdze, po drugie w usa jego cena dochodzi juz do
    granicy 220-250$ i cena sugerowana -oferowana w polsce przez
    nikona jest po prostu bandycka
    PS.
    laptop w terenie to kiepskie rozwiazanie - kupiłem X'sDriveII
    40GB za 600zł - szybki, sprawny, wygodny - z czytnikiem -
    zgrywam na wszelki wypadek karte dwa razy i spie spokojnie
    a i kasy troche zostało

  5. #265
    Rozmowny
    Dołączył
    04 2005
    Miasto
    Częstochowa
    Posty
    383

    Domyślnie

    Witam wszystkich użytkowników Databanków. W poscie tym jest wiele informacji na temat czasu, szybkości zgrywania kart i pracy tych użądzeń.
    NIe znalazłem jednak nigdzie informacji jak długo wytrzymuje bateria w Waszym Databanku po pełnym naładowaniu i nieużywaniu. Mam E-Tank_a od niedawna i jak zauważyłem czuwająca w uśpieniu elektronika rozładowuje akumulator gdzieś po około 7-8 dniach.
    Jak się zachowują Wasze Databanki, jak długo wytrzymują w nich akumulatory, gdy databank nie pracuje. Jest to istotne przy dłuższych wyjazdach, gdy nie mamy możliwości doładowania jego akumulatora. Prośże o Wasze opinie na ten temat.
    Pozdrawiam WIST.

Strona 27 z 27 PierwszyPierwszy ... 17252627

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •