Close

Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 68

Wątek: Kielce w B&W

  1. #11
    Piotr_ek
    Gość

    Domyślnie

    co tu wiecej chciec...
    ej no bez takich
    Ja na dobre "grafowe" zdjęcie przystało powinno być widać choćby mały fragment kostki brukowej...
    Mało tego autor - nijaki "autograf" w dbałości o widza powinien przewidzieć, że ten zapatrzony w betonowe dywany zażyczy sobie wersji zdjęcia z kostką brukową nie pokrytą śniegiem - tak, tak Graf nie ma łatwo, w jednej ręce body a w drugiej łopata i kostka brukowa...

    Oczywiście żartuję, zdjęcie mi się podoba i myślę, że na papierze lub w albumie pt. "Moje Kielce" na pewno dobrze się by prezentowało...

  2. #12
    autograf
    Gość

    Domyślnie

    Piotr_ek - łopatę miałem. Serio! Ale nie chciałem przynudzić tym razem - inni mnie już zaszufladkowali w związku z owymi - jak Ty to ładnie nazwałaś "dywanami" Co do pojedynku, odpowiem: tak. Tak, mam surówkę. Kilka kadrów. Jeszcze nie obrobione co prawda, ale materiał jest. Muszę się zdecydować na któryś.

    A teraz sprawa krzywizn, pionów, pochyłów etc. - Szukaj! A znajdziesz

  3. #13
    Piotr_ek
    Gość

    Domyślnie

    A teraz sprawa krzywizn, pionów, pochyłów etc. - Szukaj! A znajdziesz
    Oczywiście nie zrozumiałeś mojego specyficznego żarciku - dla mnie im bardziej krzywe, pogięte, zakręcone tym lepsze i piękniejsze

  4. #14
    autograf
    Gość

    Domyślnie

    Piotruś - to Ty mojego

    Luz, jak zawsze. Fajnie, że zaglądasz

  5. #15
    autograf
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bombel Zobacz posta
    I pamiętajcie drogie dziatki - kadry poziome są lepsze niż pionowe, bo są poziome.
    Rozwiniesz? Czy "bo tak"?

  6. #16
    bombel
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez autograf Zobacz posta
    Rozwiniesz? Czy "bo tak"?
    A co tu rozwijać? Przecież nawet dałem całkowite i pełne wyjaśnienie (zwróć uwagę na sens słowa pełne): poziome są lepsze dlatego, że są poziome.

    Oczywiście...












  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez autograf Zobacz posta
    A teraz sprawa krzywizn, pionów, pochyłów etc. - Szukaj! A znajdziesz
    ha! jest fajna beczułka, ale już dam sobie na trochę spokój, ok? jak ktoś nie widzi, to napiszę, ale tylko na prw.


    p.s.
    zdjęcie oczywiście zacne
    "Nie można w życiu zakosztować wszelkiego dobra. Treba wybrać rzecz upragnioną, którą łatwiej przyjdzie zapumnieć."

  8. #18
    autograf
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez galu44 Zobacz posta
    ha! jest fajna beczułka, ale już dam sobie na trochę spokój, ok? jak ktoś nie widzi, to napiszę, ale tylko na prw.
    Galu44 - pisz tutaj, wszyscy się czegoś nauczą - a nie tylko jeden czy drugi - który PM pośle.

    To nie wojna, to forum

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez autograf Zobacz posta
    Galu44 - pisz tutaj, wszyscy się czegoś nauczą - a nie tylko jeden czy drugi - który PM pośle.
    PD, dobudówka wygląda jakby dygała (jak grzeczna panienka)
    "Nie można w życiu zakosztować wszelkiego dobra. Treba wybrać rzecz upragnioną, którą łatwiej przyjdzie zapumnieć."

  10. #20

    Talking

    Cytat Zamieszczone przez galu44 Zobacz posta
    ha! jest fajna beczułka
    no jest ! - ale tak nie wielka że nie ma o czym gadać

    ps.
    autografie - chyba juz wszyscy wiedzą co bedzie na twojej fotce do wyzwania o Kościołach

Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •