Close

Strona 1 z 11 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 108
  1. #1
    Zbanowany
    Dołączył
    04 2008
    Miasto
    0100110
    Posty
    195

    Domyślnie ma ktoś sony a900?

    Ciekawi mnie ten aparacik, jakby ktoś miał to może się podzieli informacjami co jest za a co przeciw.

  2. #2

    Domyślnie

    wiecej niz tutaj raczej nie znajdziesz
    Andrzej

  3. #3

  4. #4

    Domyślnie

    bawilem sie tym cudem ... za ... nie wiem co jest za...
    przeciw - wyglada jakby kazdy element projektowal kto inny, tryb AUTO w aparacie za 9k ... bez komentarza, dziwne menu, brak duzego gornego wyswietlacza( jakas po*******ka jest) i na koniec dzwiek przy robieniu fotki ... masakra idzie zwierzeta z lasu tym ploszyc.
    Contax 645, Zeiss 80mm f/2

  5. #5
    Zbanowany
    Dołączył
    04 2008
    Miasto
    0100110
    Posty
    195

    Domyślnie

    właśnie taka cisza jakby nikt nie maił tego modelu ;/

  6. #6

    Domyślnie

    powiem szczerze ... nie wiem dlaczego ktos mialby go miec.
    d700 mysle ze jest od niego o niebo lepszy - moze mniej Mpix ale nie popadajmy w Megapixowa glupote, ergonomia jak dla mnie w sony jest na poziomie wczesnych lat 90tych.
    Contax 645, Zeiss 80mm f/2

  7. #7
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 773

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez trrr Zobacz posta
    właśnie taka cisza jakby nikt nie maił tego modelu ;/
    to forum nikona, nie alfy. Ten model nawet wśród soniaczy nie jest zbyt popularny.
    Znam 2 osoby które go mają. Są zadowolone z ilości detalu i z koloru. Obaj potrzebują go do dużych powiększeń.
    Body ascetyczne, po prostu studyjne. Bez bajerów, przeznaczone do zawodowej pracy. Dodajmy do pracy na niskich ISO, wyżej jest nieciekawie, kolorowa papka i sklejanie detali.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  8. #8

    Domyślnie

    Na plus na pewno wizjer który jest wieeelki. Nic więcej nie napisze, za krótko miałem w rękach.

  9. #9

    Domyślnie

    Proponuję poczytać co nieco na blogu Marka Arcimowicza http://blog.arcimowicz.com/
    a szczególnie tu: http://blog.arcimowicz.com/?p=522
    Koleś bardzo sobie chwali A900...
    Pozdrawiam, Piotr

  10. #10

    Domyślnie

    sevenoo,

    powiem szczerze aż szkoda cię czytać i prostować te głupoty.


    trrr,
    tak jak napisał Jacek. Aparat bez zbędnych bajerów chociaż jeden ma, górny lcd. W systemie sony jest zupełnie nie potrzebny. Ma za to jedną niezaprzeczalną zaletę! Posiada stablilizację matrycy a więc i z każdym obiektywem jaki podepniesz. Menu jak najbardziej czytelne i łatwe w obsłudze. Oczywiście korzystać z niego nie będzie się często bo wszystkie ważne funkcje ma wyprowadzone na guzikach. Krótko mówiąc ma wszystko to co potrzebne do robienia zdjęć. W jpg faktycznie robi papkę ale w RAW bardzo podobnie to d3x. Po więcej pytań idź na forum KM.

Strona 1 z 11 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •