Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13
  1. #1

    Domyślnie Zabezpieczenie "sanek do akcesoriów" w D70

    Przed zakupem D70 dowiadywałem się u dystrybutorów (jeden z nich nawet dzwonił do Nikona) czy sanki do akcesoriów (styki) są jakoś zabezpieczane. Otrzymałem odpowiedź, że nie i podobna nie ma takiej potrzeby.
    Ostatnio podłączając moje wiadro do starego aparatu zauważyłem, że co ruskie to ruskie Zenit 12XP ale zabezpieczenie ma.
    Włożyłem taką plastykową zaślepkę (karbowaną od góry) w saneczki mojego Ssskarbeczka i wszystko pasuje, jestem zabezpieczony. A może zaślepki do Zenita Nikon robił
    Myślę, że lepiej to mieć niż nie, a w razie jakiś kropelek wody zawsze bezpieczniej, a może to nie ma żadnego znaczenia?!
    POzdro!
    D70|N AF-S18-70DX|N AF50/1,8D|SB-800|ML-L3|CF 1GB|Sherpa 600n|TLZ 2|MC MTO-11C A
    ŻONA to luksus - APARAT to konieczność!!!

  2. #2
    Kaleid
    Gość

    Domyślnie

    A to dziwne bo do tanich N (np F65, F75) takie zasuwki sa dodawane, ale np F80 juz nie ma....

  3. #3

    Domyślnie

    A ja mialem w swoim F80 (oczywiscie w komplecie)

  4. #4

    Domyślnie

    nie pomyslalem o tym; chyba wyjme z szafy moje muzeum techniki [typu karton] i poszukam, bo pamietam, ze mialem cos takiego w zenicie ttl; a jak nie, to mozna wyciac prostokat ze starego miekkiego dekielka po jakims obiektywie

  5. #5

    Domyślnie

    Bogdan Ty za dużo nie wycinaj, bo nie zdążysz poskanować!
    Ale jakbyś więcej wyciął, to na Allegro i po 50,00 zeta od sztuki. Zejdą jak ciepłe bułeczki
    POzdro!
    D70|N AF-S18-70DX|N AF50/1,8D|SB-800|ML-L3|CF 1GB|Sherpa 600n|TLZ 2|MC MTO-11C A
    ŻONA to luksus - APARAT to konieczność!!!

  6. #6
    sailor
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ddMON
    Ale jakbyś więcej wyciął, to na Allegro i po 50,00 zeta od sztuki. Zejdą jak ciepłe bułeczki
    POzdro!
    najlepiej jeszcze z napisem (c) klub przyjacil nikona

  7. #7

    Domyślnie

    gucio z biznesu; dekielki okazaly sie za twarde, by pociac je nozyczkami; chyba, ze kupie pile tarczowa

  8. #8

    Domyślnie

    na gieldzie w Stodole, handlujacy starociami maja klapki po 5; kupilem

  9. #9
    sailor
    Gość

    Domyślnie

    5pln + 140 pln bilet do wawy + 100pln na jedzenie i piifo .. qrde ... nie kalkuluje sie .. mzoe przy okazji

  10. #10

    Domyślnie

    Ale zawsze można ładnie uśmiechnąć się do Bogdana i wtedy koszt spada do ceny znaczka na list.
    Bywali już tacy co to się nawet baaardzo do Bogdana wdzięczyli . A prośby zostały wysłuchane...

    MaciejK
    D70 | Nikkor 18-70 f/3.5-4.5G DX | Sigma 70-300 f/4-5.6 II | Nikkor 50 f/1.8 D | SB-600

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •