Close

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 42
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Fr@ntz Zobacz posta
    to w UK nie macie parasolek i żarówek energooszczędnych? Z tych zdjęć co wstawiłeś widzę, że Amelia się przed Tobą otwiera, zaczyna czuć się swobodnie. Nie marnuj tego na kiepskie pstryki reanimowane w PSie.
    no narazie nie mamy
    ale pracujemy nad tym
    tu rcja ta sesja kolor i czb tez byla dl aniej pierwsza sesja tego typu i wiesz byla spieta ( ja tez )
    wiec spoko jeszcze cos zrobimy
    www.facebook.com/kpaprocki
    || D3 x2 || 14-24 2.8 || 24-70 2.8 || 70-200 2.8 || 16 2.8 fisheye || 24 1.4 || 50 1.4 || 85 1.4 || Apple system || cała masa dodatków.

  2. #22

    Domyślnie

    mysle, ze czas popracowac nad obrobka skory... na tych zdjeciach dzieje sie wiele zlego. Poza tym czy pierscionki to naprawde niezbedny element ? watpie

  3. #23

    Domyślnie

    po ostatnich zdjęciach nie zdziwię się jak zobaczę zdjęcia Amelii Twojego autorstwa w zakładce "Akt".

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MikeP Zobacz posta
    mysle, ze czas popracowac nad obrobka skory... na tych zdjeciach dzieje sie wiele zlego. Poza tym czy pierscionki to naprawde niezbedny element ? watpie

    pracuje nad tym
    www.facebook.com/kpaprocki
    || D3 x2 || 14-24 2.8 || 24-70 2.8 || 70-200 2.8 || 16 2.8 fisheye || 24 1.4 || 50 1.4 || 85 1.4 || Apple system || cała masa dodatków.

  5. #25

    Domyślnie

    Modelka tak jak i w CZ-B mega, ale fotograficznie i obróbkowo jeszcze jest spore pole do popisu. Nie chcę pisać o szczegółach, żeby nie wdawać się w polemikę i myślę że sam to szybko zobaczysz kiedy spojrzysz na zdjęcia po pewnym czasie z dystansu. Ogólnie tylko napiszę że obróbka wydaje mi się bardzo niestaranna i na szybko a w niektórych kadrach wskakuje to brzydkie oparcie, tudzież sam kadr nie do końca trafiony.

  6. #26

    Domyślnie

    hanibalu ...powiem wprost... zapomnij o edytorach.. po prostu zacznij robić zdjęcia..
    ogólnie analogowo..
    www.lizakowski-photo.art.pl

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nord Zobacz posta
    hanibalu ...powiem wprost... zapomnij o edytorach.. po prostu zacznij robić zdjęcia..
    uwazam ze kazdy przechodzi jakis etap w fotografii raz jest on lepszy a raz gorszy ale kazdy gdzies czasami bladzi.. ja nie bede bronil na sile tego co zrobilem
    sa zdjeci alepsze i gorsze... jeszcze raz napisze ze mimo d3-ki wspanialego wysokiego iso i jednej bladny warunki zwlaczas na dwoch ostatnich setach byly wrecz tragiczne...
    wiec postanowilem sie pobawic z tym co mialem w PS'ie
    i ok nie tweirdze ze obrobka jest super i wogole... ?Modelce niektore zdjecia podeszly i z tego sie ciesze...

    co do edytorow... w przyszlosci chcialbym umiec zrobic prawie " wszystko " na Ps'ie wiec probuje szukam, i sie ucze...

    ta seria dla mi troche do myslenia i w sumie ciesze sie ze sie nie wszystko podoba...
    co do kadrow to tez staram sie kombinowac. mysle ze nie jest az tak zle..

    jak na pierwsza domowa sesje jestem zadowolony ze wogole cos mam. warunki sypialniane i pokojowe nie nastrajaly pozytywnie do dzialania, a o plenerze w ten dzien moglem tak czy inaczej zapomniec.
    wiec kade pstrykniecie zdjeica to nauka to kolejna proba popracoania nad warsztatem.
    bo po to jest to forum by tu cos wrzucic i zobaczyc opieni innych.
    szczegolnie zalezalo mi na opiniach z tej serii wiec dlatego jest tych zdjec w sumie sporo..
    i pewnie jeszcze kilka wrzuce... a po tym wszystkim dostane material do analizy.

    mysle ze Amelia na spole ze mna nie raz Was jeszcze zaskoczy.
    Juz nie moge doczekac sie cieplej pogody i pleneru ....

    pozdrawiam i dziekuje za krytyke.
    www.facebook.com/kpaprocki
    || D3 x2 || 14-24 2.8 || 24-70 2.8 || 70-200 2.8 || 16 2.8 fisheye || 24 1.4 || 50 1.4 || 85 1.4 || Apple system || cała masa dodatków.

  8. #28

    Domyślnie

    to ja od siebie dodam ze generalnie mi sie podobaja (zdecydowanie poza 4 i 1 bonusem), pewnie moga byc lepsze na pewno moga byc gorsze.
    Andrzej

  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez hanibal Zobacz posta
    uwazam ze kazdy przechodzi jakis etap w fotografii raz jest on lepszy a raz gorszy ale kazdy gdzies czasami bladzi.. ja nie bede bronil na sile tego co zrobilem
    sa zdjeci alepsze i gorsze... jeszcze raz napisze ze mimo d3-ki wspanialego wysokiego iso i jednej bladny warunki zwlaczas na dwoch ostatnich setach byly wrecz tragiczne...
    iso 1250 i 1/500 (!!!) to sa tragiczne warunki? prosze cie...

  10. #30

    Domyślnie

    no np plaskie swiatlo... gowniane cienie brak rotacji modelka.... wiesz nie zawsze zle warunki to ciemno choc i to bylo
    www.facebook.com/kpaprocki
    || D3 x2 || 14-24 2.8 || 24-70 2.8 || 70-200 2.8 || 16 2.8 fisheye || 24 1.4 || 50 1.4 || 85 1.4 || Apple system || cała masa dodatków.

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •