Close

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 42
  1. #11

    Domyślnie

    jeśli miałbym wybierać to zostawiłbym bonusy 2 i 3. Mydlanej maniery nie krytykuję, bo to Twoja wizja Amelii i nic mi do tego. Albo niech będzie: masz ********ą Modelkę - nie zmarnuj takiej okazji. Uznajmy poprzednie wstawki za rozgrzewkę a teraz pokaż na co Cię stać i zrób Amelii taką sesję, że będziemy uzębienie do Wielkanocy z podłogi zbierać.

  2. #12

    Domyślnie

    - gust gustem - ale chodzi też o to by pokazać modelkę jak najkorzystniej - a nie mega długi korpus z doczepioną malutką główka
    - nierówności kolorystyczne są na twarzy modelki
    - myślałem że jak secik to będzie stanowił kompozycyjną i spojnie kolorystyczną całość
    - dziwne podejśćie - "materiał jest jaki jest" ----> takie materiały to ja wrzucam na dysk i tam gnija latami - a staram się pokazywac tylko te moim zdaniem najlepsze.
    - 10 fajna

  3. #13
    autograf
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez hanibal Zobacz posta
    posluchal bym rownierz o tych przebarwieniach
    Również jestem na nie.

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Fr@ntz Zobacz posta
    jeśli miałbym wybierać to zostawiłbym bonusy 2 i 3. Mydlanej maniery nie krytykuję, bo to Twoja wizja Amelii i nic mi do tego. Albo niech będzie: masz ********ą Modelkę - nie zmarnuj takiej okazji. Uznajmy poprzednie wstawki za rozgrzewkę a teraz pokaż na co Cię stać i zrób Amelii taką sesję, że będziemy uzębienie do Wielkanocy z podłogi zbierać.
    wiesz co.... to moj praktycnzi epiewszy powazniejszy raz w domowej sesji bez oswietlenia i z g.. pogoda dotego ale modelce bardzo sie spieszy
    jak pewnie niektorzy zauwazyli ostatnio bardzo eksperymenuje z PS'em
    szukam jakiejsc drogi i pokazuje to by uzyskac opinie
    ale jesli ktos mi pisze ze jakosc slaba to mi rece opadaja

    ja nie moge sie doczekac az wyjde z nia w plener...
    wtedy sie postaram wykazac

    dziekuej za odwiedziny
    www.facebook.com/kpaprocki
    || D3 x2 || 14-24 2.8 || 24-70 2.8 || 70-200 2.8 || 16 2.8 fisheye || 24 1.4 || 50 1.4 || 85 1.4 || Apple system || cała masa dodatków.

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez autograf Zobacz posta
    Również jestem na nie.
    akurat to mnie najmniej interesuje
    www.facebook.com/kpaprocki
    || D3 x2 || 14-24 2.8 || 24-70 2.8 || 70-200 2.8 || 16 2.8 fisheye || 24 1.4 || 50 1.4 || 85 1.4 || Apple system || cała masa dodatków.

  6. #16

    Domyślnie

    koniecznie plenerek - bo modelka fajna i może dobrze wyjść w plenerze. A domowa sesyjka - wystarczy okno - zawsze jakieś światło wpada

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stock Zobacz posta
    koniecznie plenerek - bo modelka fajna i może dobrze wyjść w plenerze. A domowa sesyjka - wystarczy okno - zawsze jakieś światło wpada
    racja tu rownieŻ wpadalo, tylko zza ciemnych chmur
    i do tego z drugiej strony domu....
    www.facebook.com/kpaprocki
    || D3 x2 || 14-24 2.8 || 24-70 2.8 || 70-200 2.8 || 16 2.8 fisheye || 24 1.4 || 50 1.4 || 85 1.4 || Apple system || cała masa dodatków.

  8. #18
    autograf
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez hanibal Zobacz posta
    akurat to mnie najmniej interesuje
    Dziękuję za uznanie

  9. #19

    Domyślnie

    to w UK nie macie parasolek i żarówek energooszczędnych? Z tych zdjęć co wstawiłeś widzę, że Amelia się przed Tobą otwiera, zaczyna czuć się swobodnie. Nie marnuj tego na kiepskie pstryki reanimowane w PSie.

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez autograf Zobacz posta
    Dziękuję za uznanie
    po twoim zachowaniu na prv... i tu na forum - zero uznania.... nie lubie czegos takiego
    www.facebook.com/kpaprocki
    || D3 x2 || 14-24 2.8 || 24-70 2.8 || 70-200 2.8 || 16 2.8 fisheye || 24 1.4 || 50 1.4 || 85 1.4 || Apple system || cała masa dodatków.

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •