Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: TV

  1. #1

    Domyślnie TV

    obiekt przy ul. Woronicza
    Poddaję pod ocenę szacownego grona forumowiczów
    1

    2

  2. #2
    Oszczędny w słowach Awatar zawas
    Dołączył
    12 2008
    Miasto
    Golub-Dobrzyń
    Posty
    15

    Domyślnie

    czegos mi brakuje chyba koloru zdjęcia nie powiem ciekawie wyszły
    pzdr

  3. #3

    Domyślnie

    Oba mi się podobają, no może pierwszego nie przekrzywiałbym aż tak. Kolor to w telewizorach żeby został, to będzie ok

  4. #4

    Domyślnie

    Do mnie kadry nie gadają, zbyt duży chaos. Bez podłogi na jednym i schodów na drugim by było lepiej - bardziej oderwane od rzeczywistości i bardziej futurystycznie.
    To tak IMO oczywiście

  5. #5

    Domyślnie

    Mysle, ze miejsce ma duzy potencjal i powinienes tam wrocic. Na razie jest tylko ok, a gdybys sprobowal poszukac bardziej wyszukanego kadru, mogloby byc swietnie.
    Con otro aire... | de noventa | FM2N | Yashica 35 GX | http://malasana.blogspot.com

  6. #6

    Domyślnie

    Nie mogę powiedzieć, że kolorystycznie jest do d... Wręcz jestem na bardzo tak! Widać wszystkie "kolorki" w bw, czarne, szare, załamania "kolorów", widać wszystko! Podoba mi się, choć nie lubię takich perspektyw!****

  7. #7
    bombel
    Gość

    Domyślnie

    Nieśmiało zacznę tak: jest cała masa podobnie zrobionej architektury (tzn. zdjęć architektury), do zobaczenia w wielkich ilościach w zasadzie wszędzie. To nie jest wada ani przygana; nie chcę czynić z tego zarzutu, co mocno podkreślam. Stwierdzam tylko, że takich zdjęć jest dużo.

    Przepis jest prosty: wziąć coś z tzw. 'szkła i aluminium' (był taki okres w dziedzinie architektury, na szczęście już za nami), skrzywić kadr i porobić parę zdjęć.

    W zasadzie powinno wyjść, i jak się nie zrobi jakichś błędów formalnych, to na ogół wychodzi.

    Cały problem w tym, że gdyby to było pierwsze takie zdjęcie w historii, pewnie byłoby podziwiane przez tłumy (w historii fotografii jest cała masa zdjęć, które są nijakie i - mówiąc szczerze - dupiane; ale ponieważ były pierwsze, są uznawane i ludzie cmokają z zachwytu). Problem leży w tym, że teraz takie zdjęcie nowoczesnej bryły oprócz przepisu o którym wyżej, żeby czymś przyciągnąć uwagę musi zaoferować coś więcej, niż tylko poprawność.

    A te zdjęcia niestety tego nie oferują - są poprawne, ale nic więcej. Poza czarną plamą na 2 w PD, gdzie akurat najwięcej ciekawego się dzieje nie można znaleźć jakichś szczególnych błędów, ale nie można też znaleźć jakichś szczególnych walorów. Dodatkowo sucha i dość nijaka, pozbawiona jakiegoś zdania czy wizji obróbka nie pomaga, a podkreśla tylko - jak dla mnie - takie odczucia.

    Co nie oznacza wcale, że będąc na tamtym miejscu zrobiłbym jakieś lepsze. Ale postarałbym się

  8. #8
    Piotr_ek
    Gość

    Domyślnie

    żeby czymś przyciągnąć uwagę musi zaoferować coś więcej, niż tylko poprawność.
    tak właśnie, jakaś ubrana w nagość piękna kobieta z długimi falistymi blond włosami... chociażby jej odbicie we szkle...

    Nie wiem czy mi się dobrze wydaje, być może się mylę a myślę, że na pewno się pomylę twierdząc, że te zdjęcia nie są dobrym materiałem do b/w. Na tych fotografiach jest mas pięknego i ciekawego detalu i gdybyś zdecydował się na kolor to mogło by być o wiele ciekawiej...

    pzdr,
    P.

  9. #9

    Domyślnie

    jeśli chodzi obiekt, to..... niespecjalnie
    zdjęcia niestety odpowiadają poziomem architekturze
    "Nie można w życiu zakosztować wszelkiego dobra. Treba wybrać rzecz upragnioną, którą łatwiej przyjdzie zapumnieć."

  10. #10

    Domyślnie

    dzięki wszystkim za spostrzeżenia i rady ......... pozdrawiam

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •