Close

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 50
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Calme Zobacz posta
    Nie mam żadnego cuda bo to tylko Wacom Bamboo - wiem wiem te uśmieszki
    a tam uśmieszki też mam bamboo Co do tablet vs myszka... no coż na początku może i jest ciężko się przestawić bo lata na myszce swoje dają, ale tak jak mówi Sailor, po tyg totalnie bez myszki a tylko z tabletem jak wrócisz choć na chwile do mychy to tak jakbyś malował obraz w rękawicach bokserskich Swoje przemeczyć na początku a potem mmmm
    D7200

  2. #12

    Domyślnie

    Przez pierwsze 2-3 dni męczyłem się z tabletem jak cholera, potem się przyzwyczaiłem a teraz nie wyobrażam sobie jak można obrabiać zdjęcia myszką. Tablet to bardzo wygodne narzędzie do tego.

    Ja swój mam ustawiony tak, że rogi tabletu to rogi ekranu, w opcji "scroll" źle mi się pracowało.
    I'm not normally a religious man, but if you're up there, save me, Superman!
    http://instagram.com/adrwoz

  3. #13

    Domyślnie

    Tez uzywam tego bamboo co calme i jestem mega zadowolony!
    Intuos moze i bylby jeszcze lepszy ale cena zaporowa

    Uzywam myszki do obslugi kompa i podczas przegladania netu bo na myszy mam wiecej klawiszy,
    do ktorych mam przypisane rozne funkcje i obsluguje to jedna reka

    Jak mam cos robic w PS to mysza leci na bok i uzywam tabletu.
    Jak sie czlowiek przyzwyczai do tabletu to pozniej nic w PSie nie idzie zrobic mysza.
    I'm a photographer, I make people immortal. What's Your superpower?

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sote Zobacz posta
    Intuos moze i bylby jeszcze lepszy ale cena zaporowa
    Cena bynajmniej nie wydaje mi się zaporowa. Różnica między Intkiem i Bamboo jest taka, jak między Bamboo i myszką.

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Czornyj Zobacz posta
    Cena bynajmniej nie wydaje mi się zaporowa. Różnica między Intkiem i Bamboo jest taka, jak między Bamboo i myszką.
    No i musiales to napisac?
    Wole nie dotykac nawet intuosa i tak dlugo jak nie zarabiam dzieki tabletowi, musi wystarczyc bamboo
    Cena za intuosa to okolo 1k PLNa bamboo troche ponad 300 wiec roznica wg. mnie jest conajmniej spora.
    I'm a photographer, I make people immortal. What's Your superpower?

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez arturs Zobacz posta
    he he oczywiście że się da - znajdź sobie na pulpicie czy w programach skrót do bamboo launcher - otwórz właściwości tego skrótu i tam będziesz miał w 3cim chyba okienku pozycję "klawisz skrótu".. Wystarczy usunąć ten skrót klawiszowy w tych właściwościach i gotowe.. piwko wisisz
    i za Sailorem - wywal myszkę i już do niej nie wrócisz..
    Wooooow - działa - wisze piwko )) Thx

  7. #17

    Domyślnie

    Ja nie widzę innej możliwości jak tylko tablet.

    Przez 1 dzień się męczyłem... później kupiłem drugi tablet do biura bo tak mi się spodobało. Już nawet nie mówiąc o obróbce zdjęć - 3x szybciej można poruszać się po kompie.

    Jedyny problem w tym, że w biurze zawsze ludzie podbierają sobie długopisy i inne pisaki - mi już dwukrotnie zarąbali pisak do tableta. Raz znalazłem go w koszu, ktoś wyrzucił bo nie pisał

  8. #18

    Domyślnie

    Jak odpalam jakikolwiek graficzny program to tablet, ale tak "na co dzien" to myszka na tablecie

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Czornyj Zobacz posta
    Cena bynajmniej nie wydaje mi się zaporowa. Różnica między Intkiem i Bamboo jest taka, jak między Bamboo i myszką.
    Czornyj, na której dokładnie wersji pracujesz ?

  10. #20

    Domyślnie

    Intuos3 A6. Wprawdzie od kiedy zacząłem pracować na dwóch monitorach zrobił się za mały, ale poza tym jest to tableci absolut. Wiedziałem, że jest spora różnica między Intkami i resztą (sam przesiadłem się kiedyś z Graphire na Intka i byłem w szoku), ale ostatnio kalibrowałem monitor posiadaczowi Bamboo, chciałem mu coś pokazać w PS i odruchowo złapałem za tablet - dzięki temu mam świeże porównanie.
    Ostatnio edytowane przez Czornyj ; 06-02-2009 o 13:58

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •