Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 28

Wątek: Fuji F200EXR

  1. #1

    Domyślnie Fuji F200EXR

    No, w końcu ktoś pomyślał, że można inaczej wykorzystać powierzchnię matrycy.

  2. #2
    Zbanowany
    Dołączył
    06 2007
    Miasto
    Lublin | Chodel
    Posty
    1 195

    Domyślnie

    a jakies szczegoly

  3. #3
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 828

    Domyślnie

    http://www.dpreview.com/news/0902/09...pixf200exr.asp

    Poza tym to powinno sie znalezc w innych systemach, a nie w cafe

  4. #4

    Domyślnie

    Przy wyższych czułościach zdjęcia nie będą miały po 12 MPix, jak normalnie tylko np. 6 lub 3 (bo inaczej będzie wykorzystana powierzchnia matrycy), dzięki czemu jakość zdjęć przy wysokich ISO się powinna poprawić.

  5. #5

    Domyślnie

    A potem patrzysz na obrazki i co kolejny to ma inną wagę [MB]. Ja bym się wkurzył.
    "Am Anfang schaute ich mich um, konnte aber den Wagen, von dem ich träumte, nicht finden. Also beschloss ich, ihn mir selber zu bauen." F.Porsche

  6. #6

    Domyślnie

    ale takie cos miał już następca s7000- nie pamiętam jak to się tam odbywało ale zamiast 6mpx dawał obrazek 3mpx ale lepszy jakościowo. zreszta sam s7000 na iso 800 miał połowe mniejsza rozdzielczośc, więc pomysł stary jak świat

  7. #7
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    02 2007
    Miasto
    Krosno/Kraków
    Posty
    125

    Domyślnie

    Wszystko cacy ale z tego co było widać na specyfikacjach, to tych mniejszych rozdzielczości można używać dopiero od jakiś dziwnych czułości, typu 3200 albo 6400. Gdyby w ten sposób można byłoby działać od powiedzmy iso 400 albo 800, to fajnie. Tak to tylko Chłit marketingowy. Ot, matryca.

  8. #8

    Domyślnie

    Z tego co mi wiadomo to przy wyższych ISO można robić max 3 MPix zdjęcia, a przy niższych możesz sobie wybrać czy chcesz korzystać z 12 MPix (np. przy dobrym świetle dobra szczegółowość), z 6 Mpix (przy gorszym świetle łączy się dwa sąsiednie pixle do absorpcji światła czyli mniejsza kasza) czy 6 MPix (większy zakres dynamiki rejestrując dwa 6 MPix obrazki z różną ekspozycją).

  9. #9
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    02 2007
    Miasto
    Krosno/Kraków
    Posty
    125

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ropusz Zobacz posta
    Z tego co mi wiadomo to przy wyższych ISO można robić max 3 MPix zdjęcia, a przy niższych możesz sobie wybrać czy chcesz korzystać z 12 MPix (np. przy dobrym świetle dobra szczegółowość), z 6 Mpix (przy gorszym świetle łączy się dwa sąsiednie pixle do absorpcji światła czyli mniejsza kasza) czy 6 MPix (większy zakres dynamiki rejestrując dwa 6 MPix obrazki z różną ekspozycją).
    No to jeśli tak i można wybierać też przy niższych iso to ma to jakiś sens. Ciekawy jestem jakie będą efekty.

  10. #10

    Domyślnie

    Podejrzewam, że długo poczekamy, bo najpierw musi pokazać się w sklepah a dopiero później pokażą się jakieś testy. Ja mimo wszystko poczekam, bo może być warto.

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •