Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13

Wątek: nikon f 501

  1. #11

    Domyślnie

    Ja kiedyś miałem 501 jako drugie body do FM2, więc pracowałem zawsze na MF. Z moich doświadczeń - bardzo fajny aparat, niezwykle solidna konstrukcja korpusu (dużo metalu), mały, poręczny. Nie wiem jak przy AF, ale u mnie te AAA paluszki starczały na długo. 801 mi osobiście nie podchodzi, plastikon siakiś.

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez !AGresT Zobacz posta
    Ja kiedyś miałem 501 jako drugie body do FM2, więc pracowałem zawsze na MF. Z moich doświadczeń - bardzo fajny aparat, niezwykle solidna konstrukcja korpusu (dużo metalu), mały, poręczny. Nie wiem jak przy AF, ale u mnie te AAA paluszki starczały na długo. 801 mi osobiście nie podchodzi, plastikon siakiś.
    Jeśli miałeś oba i jest porównywalny jakościowo do FM2 to mogę w ciemno polecić.
    Racja, przy FM2 F-801 to już plastic- fantastic.. Choć ja patrzę na zdjęcia to z wyglądu F -501 jest bardziej podobny do F-801 niż do oryginalnego FM2...ale w ręku go nie miałem.

    http://www.mir.com.my/rb/photography...lrmain8090.htm

  3. #13

    Domyślnie

    F-501 to solidny, dobrze wykonany aparat za bardzo male pieniadze. Uzwam, jestem bardzo zadowolony.

    Pod warunkiem, ze niespecjalnie zalezy Ci na szybkim AF. W F-501 jest bardzo wolny i glosny.
    Nikon F-501, Canon 30D

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •