Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
  1. #1

    Domyślnie XIX Toruń Blues Meeting

    Nadrabiając zaległości jeszcze z 2008 roku, bo tych kadrów tutaj nie pokazywałem...

    Pierwsze w życiu podejście do koncertu, więc nie zostawiajcie na mnie suchej nitki, żebym wyciągnął wnioski na przyszłość (a mam nadzieję, że kolejne takie okazje się pojawią). Już wiem, że coś takiego jak balans bieli przy tego typu wydarzeniach nie istnieje, a czerwone światło pierze wszystko ze szczegółów pozostawiając po sobie nieprzyjemne placki.

    Na dobry początek kilka czarno-białych, bardziej portretowych kadrów przedstawiających Eddie Turner'a. Co mi się w nim spodobało to fakt, że po występie wyszedł między ludzi, chodził po klubie, rozmawiał i sączył czerwone wino zachowując się jak każdy inny widz ( ...jego basista namiętnie za to sięgał po kolejne butelki Żywca ...dobrze się bawili).


    cdn. (za jakiś czas, więc można śledzić wątek)
    Pozdrawiam

  2. #2
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    08 2008
    Miasto
    Włocławek
    Posty
    142

    Domyślnie

    bardzo mi ie podobaja a 4 najlepsza
    pzdr:]

  3. #3

    Domyślnie

    g u f i, dzięki

    Poniższy kadr jest taki jak wyszedł z aparatu. Zresztą to jest jeden z celów, nad którymi staram się pomału pracować: robić zdjęcia, których nie muszę nawet docinać. Ujęcie jest w pełni przemyślane - tzn o taki efekt mi chodziło (żeby nie było). Dłuższą chwilę czekałem, aby złapać lampę w chwili kiedy obraca się centralnie w obiektyw i nie jest przysłonięta tworząc coś na styl winiety. Jedyne 'ale', które mi tutaj nie wyszło (zgodnie z planem) to łokieć basisty - jak na złość nie chciał się przesunąć.

    06 Tortilla

    Tradycyjnie czekam na opinie.
    cdn.

  4. #4

    Domyślnie

    szkoda że tak czarno i biało.
    Nikon d70s + Sigma 70-300 + Nikkor 18-70

    http://photoblog.com/photoLukas- pstrykanie

  5. #5

    Domyślnie

    Bardzo na tak - kadrowanie, bw - czuć atmosferę koncertu. Gratki!

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Lukas7 Zobacz posta
    szkoda że tak czarno i biało.



    Świetna robota! Kadry, obróbka.... gratulacje!

  7. #7

    Domyślnie

    Czarno białe fajne widac emocje, szkoda uciętej gitary i wolę widzieć kolorki koncertowe a warunki były fajne do takowych. Eddie faktycznie fajny gość.
    Fota Tortilli nie leży mi całkowicie , choć wyszło ciekawie.
    ps. Nie wiem czy mnie widziałeś ale kręciłem się również pod sceną i coś tam popełniłem
    D610. F801s. N28-70/2,8. N50/1,4D. N55/1,8micro. N85/1,4. N70-200/2,8VR. Sb800. LP mini trekker

  8. #8

    Domyślnie

    a w kolorze coś masz?
    Nikon d70s + Sigma 70-300 + Nikkor 18-70

    http://photoblog.com/photoLukas- pstrykanie

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Lukas7
    szkoda że tak czarno i biało.
    Jakoś ostatnio lubię klimaty b&w.
    Cytat Zamieszczone przez robren
    szkoda uciętej gitary i wolę widzieć kolorki koncertowe a warunki były fajne do takowych.
    Kadry z Eddie'm strzelałem stałką 50mm, więc miałem ograniczone pole manewru (nie będę się jednak tłumaczył, bo pod ręką leżał Tamron 17-50, ale po prostu miałem ochotę na stałkę)... Coś z koloru dorzucę dzisiaj wieczorem. Osobiście warunki uważam za przeciętne jeśli chodzi o światło - szał podobno był na koncercie pamięci G. Ciechowskiego (niestety nie było mnie na nim).
    Cytat Zamieszczone przez robren
    Fota Tortilli nie leży mi całkowicie , choć wyszło ciekawie.
    Hehe, chyba jestem jedyną osobą na świecie, która ją lubi.
    Cytat Zamieszczone przez robren
    ps. Nie wiem czy mnie widziałeś ale kręciłem się również pod sceną i coś tam popełniłem
    Teraz kojarzę, że chyba widziałem - nie wiem dlaczego klapka mi się wtedy nie otworzyła.

    S4INT, mikkay: dzięki.

    Cytat Zamieszczone przez Lukas7
    a w kolorze coś masz?
    Pewnie, że i kolor się znajdzie - wrzucę wieczorem. Pytanie tylko ile moich kadrów będziecie w stanie wytrzymać?

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez everyman Zobacz posta
    Pewnie, że i kolor się znajdzie - wrzucę wieczorem. Pytanie tylko ile moich kadrów będziecie w stanie wytrzymać?
    bądź oszczędny i wrzuć tylko kilka fotek, a nie jak to robią ludzie załączają całą galerie :P
    Nikon d70s + Sigma 70-300 + Nikkor 18-70

    http://photoblog.com/photoLukas- pstrykanie

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •