Close

Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567
Pokaż wyniki od 61 do 64 z 64
  1. #61

    Domyślnie

    Panasonica LX-3 to sam bym sobie kupił, jakby miał trochę rozsądniejszą cenę 24-60/2, całkiem przyzwoita jak na kompakt matryca, gorąca stopka, manualne ustawienia i RAW... i da się to wszystko wsadzić w kieszeń. Dla mnie bomba :]

  2. #62

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez adam.dorozinski Zobacz posta
    Panasonica LX-3 to sam bym sobie kupił, jakby miał trochę rozsądniejszą cenę 24-60/2, całkiem przyzwoita jak na kompakt matryca, gorąca stopka, manualne ustawienia i RAW... i da się to wszystko wsadzić w kieszeń. Dla mnie bomba :]
    Przy Olympusie E-P1 PEN Panas jest jak za darmo, hehe

    Z opcji może coś takiego: Ricoh R10
    Bawiłem się nim ostatnio w sklepie, jako ze dla siostry czegoś przyzwoitego kieszonkowego szukamy.
    Matryca co prawda 1/2.3 cala, ale chociaż "tylko" 10 mln pix, ultrazoom od szerokiego kata, przyzwoita jasność, RAW'y, dobrze wykonany - muszę przyznać ze w tej cenie niczego ciekawszego chyba nie widziałem

    No chyba ze cenowo pod 2k zł możemy podejść, wtedy tak jak wspomniano dochodzą inne Leici i Ricoh'y
    Po drodze tylko to co wspomniałeś - Fuji F200 EXR ~1300zl; TZ7 ~1400zl.

    Hehe, a tak BTW - zona zepsuła, niech zona wybierze
    Wychowany na Fuji...

    Obecnie - "jedną nogą" w Nikonie... =]

  3. #63

    Domyślnie

    Żona wcale nie zepsuła. Ja wziąłem na wyjazd i mi zapitolili.

  4. #64

    Domyślnie

    Nie wiem czy ktos widzial z was nowosci z samsung.pl ogladalem aparaty z serii WB bardzo solidnie zrobione tylko niestety nie widzialem jakie zdjecia robia .

    Panasonic - powiem wam (pstrykalem kilkoma aparatami tej marki i niestety) nie podoba mi sie to co robi ten aparaty w zacienionych punktach .
    Po zmroku to juz mozna go nie wyjmowac z kieszeni . Nie bawilem sie jeszcze LX3 moze to on mnie pozytywnie zaskoczy .
    Ostatnio edytowane przez gadas ; 04-07-2009 o 15:36 Powód: dodalem panasonic
    . . . Coś na C coś na D trochę słoików Twist-Off z wieczkiem . . .

Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •