Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie "zastępczy" pilot do 70-tki

    Czy ktoś zna / używa tego jak ten, gadżetu:
    http://www.allegro.pl/item118277742_...am_ml_l3_.html
    Może nie trzeba dopłacać prawie drugie tyle do napisu "Nikon"?
    Nikoś D90 + MB-D80 + Nikkor 16-85 VR + Nikkor 70-300 VR + Cosina 100 macro + SB-600 + Velbon Sherpa 600R
    Moja racja jest mojsza, niż Twojsza. Moja racja jest najmojsza!

  2. #2

    Domyślnie

    Pytanie brzmi jak często będzesz używał? Jak sporadycznie to wystarczy najtańszy pilot uniwersalny do telewizora - jak częściej to ten pewnie świetnie się nada. Poszukaj w archiwum 0 było wiele razy - nawet kody podawano do kilku rodzajów pilotów.
    Pozdrawiam

  3. #3

    Domyślnie

    Ja używam. Bardzo fajny i zgrabny pilocik. Co prawda nie testowałem jeszcze na dworze, ale w pomieszczeniach daje radę i działa z każdej strony aparatu, niekoniecznie od przodu. Tylko trudno się przyzwyczaić do robienia zdjęcia jednym klikiem.
    D70s | N50/1.4D | T17-50/2.8 | N70-300G | Coolpix 5400 | SB-600

  4. #4

    Domyślnie

    Kupiłem pilota uniwersalnego do kilku modeli aparatów czyli do Pentaxa, Minolty, Canona i Nikona w jednym za 79 Pln sprawuje się świetnie, kupiony na allegro.
    Na zdrowie!!! Dawaj mi tu na FEJS
    Gram w Totolotka i nie zawaham się wygrać!!!

  5. #5

    Domyślnie

    No i kupiłem (wczoraj). Jest sierpień, meteory spadają i nie ma co się ociągać
    Cytat Zamieszczone przez irekka
    wystarczy najtańszy pilot uniwersalny do telewizora
    Ale taki nie zmieści mi się do "kabury". Gdyby chociaż można było zaprogramować te wszystkie guziczki na ustawianie migawki, przysłony, WB itd.
    Nikoś D90 + MB-D80 + Nikkor 16-85 VR + Nikkor 70-300 VR + Cosina 100 macro + SB-600 + Velbon Sherpa 600R
    Moja racja jest mojsza, niż Twojsza. Moja racja jest najmojsza!

  6. #6

    Domyślnie

    Ten mój cytat jest wyrwany z kontekstu.
    Pozdrawiam

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •