Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26

Wątek: Kącik KKM

  1. #21
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 776

    Domyślnie

    rozumiem sentyment do marki. sam go mam, choć do innej.

    Ale pozostanie przy nazwie konicaminolta jest nieperspektywiczne. pomyslcie o sytuacji za 2-3 lata.
    większość na forum stanowią amatorzy i to zaczynający przygodę z fotografią.
    tutaj - uzytkownicy D50 i coolpixów. większość nie zna analogów nikona!
    forum jak ma być dobre, to musi byc popularne, a jak popularne i masowe to kierować sie musi nie sentymentem a ilością użytkowników - rynkiem. Minolciarze będą stanowili w nim zdecydowaną mniejszość. Tak jak tu uzytkownicy nikonów FM i podobnych.

    chyba, że się spodziewacie, że nie ma to sensu bo za 3 lata ktoś to przejmie i zmieni nazwe ..

    P.S. uzywam coś Minolty - światłomierz. I jest najlepszy z mozliwych.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  2. #22
    Oszczędny w słowach Awatar wit-o
    Dołączył
    08 2006
    Miasto
    Prudnik-Wrocław
    Posty
    77

    Domyślnie

    Wiesz sentyment jak sentyment - do dzis sa kluby brytyjskich samochodow Mini Morris, choc wlascicielem od jakiegos czasu jest niemieckie BMW, ktory wypuszcza wlasne 'unowoczesnione' pod nazwa Morris...
    dopuki jestesmy My, bedzie to Klub KM

  3. #23
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 776

    Domyślnie

    nie uwierze, że chcecie być nie rozwijającym się skansenem ludzi wspominających stare dobre czasy (aczkolwiek takie one były!)
    jeśli tak, trzeba było zostać przy nazwie Minolta a nie KM.

    naprawdę życzliwy
    Jacek
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  4. #24
    Oszczędny w słowach Awatar wit-o
    Dołączył
    08 2006
    Miasto
    Prudnik-Wrocław
    Posty
    77

    Domyślnie

    Nie mi decydowac o nazwie Klubu
    Tak, jak jest, jest swietnie, bo Klub stanowia fantastyczni ludzie, pasjonacii.
    Szczerze, to osobiscie nie dbam o to, by nazwa Klubu byla postępowa, trendy, na czasie, a wiec SAKM, czy jak tam inaczej (bo dla mnie to TYLKO nazwa)
    Mozna byc w klubie KM, podpinac szkla do body Alphy... i co z tygo? Mi, jak pewnie wielu osobom, najzupełniej to nie przeszkadza, bo chyba nie chodzi o nazwe miejsca, gdzie sie spotykamy, ale o to co robimy i jak to robimy, czyz nie ?!
    KonikeMinolte (modele Dynax D) i Sony Alphe łącza wspolne korzenie, bagnet i... stabilizacja obrazu w korpusie czyli nic na dobra sprawe sie nie zmienia.
    Rozwijamy sie caly czas, a do tego wspominamy stare, dobre czasy

    pozdrawiam

    powyzsze to moje osobiste zdanie, a nie Klubu, zeby pozniej nie bylo, ze napsocilem

  5. #25
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 776

    Domyślnie

    w sprawie nazwy wyszło na moje. ale nie o to chodzi. to forum alfy jest teraz bardzo mało czytelne. strasznie kolorowe, napaćkane, olbrzymie podpisy. cięzko znaleźć treść wypowiedzi.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  6. #26
    Oszczędny w słowach Awatar wit-o
    Dołączył
    08 2006
    Miasto
    Prudnik-Wrocław
    Posty
    77

    Domyślnie

    zgadza sie. Zmiana z phpBB by Przemo na vBulletin. Wszyscy forumowicze pracuja nad tym by bylo jak najbardziej funkcjonalne i czytelne

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •