Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Wątek: Router i lącze

  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Slon Zobacz posta
    te 3com do tanich nie naleza... 250-300 zl, troche sporo, bo planowalem przeznaczyc na to ok 120-150zl. Jest cos godnego uwagi w tym przedziale?
    U mnie są dwa linksys wrt54gl i biegają już od jakiegoś czasu. Od czasu poprawnej konfiguracji, zero problemów.
    pozdrawiam Krzysiaczek
    _________________
    lasciate ogni speranza, voi ch'entrate

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Slon Zobacz posta
    te 3com do tanich nie naleza... 250-300 zl
    Proszę zatem sprawdzić ceny poważnych routerów.
    To są przyzwoite zabawki i taką mają cenę.
    Zawodowo zdjęć nie robię już ze 25 lat, ale coś tam zostało. Teraz rozwiązuję problemy innych fotografów.
    monitory.mastiff.pl - masz problem z kolorem, wal śmiało

  3. #13

    Domyślnie

    ja używam Edimaxa - działa toto nawet sprawnie, nic się nie wiesza, jak go skofigurowałem tak działa non stop od tamtej chwili bez 1 restartu. Odpukać nie zepsuł się jeszcze - cena nowego to ~100 zł (to wersja bez modemu - modem DSL mam osobno)

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sokrates Zobacz posta
    modem DSL mam osobno
    Modem do neostrady, dobrze pozyskać taki jak TP daje do usługi DSL. Są to modemy Siemensa 4100/4200. Znakomity sprzęt, dużo lepszy niż wbudowane w tanie routery.
    Zawodowo zdjęć nie robię już ze 25 lat, ale coś tam zostało. Teraz rozwiązuję problemy innych fotografów.
    monitory.mastiff.pl - masz problem z kolorem, wal śmiało

  5. #15

    Domyślnie

    na szczęście nie mam nic wspólnego z firmą TP i neo.... mam DSL, ze stałym IP, łącze synchroniczne 1/1 i zero problemów, modem mam od dostawcy, router we własnym zakresie.

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez szymony Zobacz posta
    U mnie są dwa linksys wrt54gl i biegają już od jakiegoś czasu. Od czasu poprawnej konfiguracji, zero problemów.
    Tez uzywam Linksysa tylko model WAG54G2 (z wbudowanym modemem) nastepce WAG200G. Pracuje bezproblemowo.
    Najzieleńszy z zielonych
    Niezbyt poważny, czasem odważny, nie-co-dziennik sporadyczny.

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tom01 Zobacz posta
    192.168.0.10 i 192.168.1.45 obejmuje maska dla całej klasy C: 255.255.0.0. Oczywiście nie tylko taka, ale to najprostsza postać. Poprawną wartość maski trzeba sobie wyliczyć, lub poprosić operatora.
    W kwestii formalnej - te adresy są z różnych klas C. Maska /16 wskazuje na klasę B a nie C.
    I'm not normally a religious man, but if you're up there, save me, Superman!
    http://instagram.com/adrwoz

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •