Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17
  1. #1

    Domyślnie uszkodzona klawiatura - laptok

    Witam!
    Częściowo padła klawiatura w laptopie, część klawiszy nie działa.
    I tu pojawił się problem. Nie mogę odpalić windy (XP), ponieważ nie mogę wprowadzić hasła.
    Laptop (acer TM 8005) nie posiada złącza PS2, a podpięcie klawiatury pod USB raczej wymaga odpalonej winzgrozy by zainstalować stery. Więc sytuacja staje się patowa, chyba że ktoś ma jakieś "patetnta" na takie sytuacje. Chętnie poczytam.
    pozdrawiam Krzysiaczek
    _________________
    lasciate ogni speranza, voi ch'entrate

  2. #2
    Gaduła Awatar ku6i
    Dołączył
    01 2007
    Miasto
    Górny Śląsk/Kraków
    Posty
    1 485

    Domyślnie

    A próbowałeś odpalić tą klawiaturę na USB? Na moje oko, to standardowe klawisze powinny działać, ale mogę się mylić.

  3. #3
    Rozmowny Awatar dzejms
    Dołączył
    02 2007
    Miasto
    Nie ma takiego miasta Londyn...jest Lądek...Lądek Zdrój
    Posty
    705

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez szymony Zobacz posta
    Witam!
    Częściowo padła klawiatura w laptopie, część klawiszy nie działa.
    I tu pojawił się problem. Nie mogę odpalić windy (XP), ponieważ nie mogę wprowadzić hasła.
    Laptop (acer TM 8005) nie posiada złącza PS2, a podpięcie klawiatury pod USB raczej wymaga odpalonej winzgrozy by zainstalować stery. Więc sytuacja staje się patowa, chyba że ktoś ma jakieś "patetnta" na takie sytuacje. Chętnie poczytam.
    Jesli dziala F8 sprobuj tryb awaryjny. Moze konto admina zadziala jesli takowe zostawiles bez hasla. Jak juz sie dostaniesz to nie powinno byc klopotu.
    Stopka sropka... wybitnie niekomercyjna.

  4. #4

    Domyślnie

    Każdą literę da się napisać przy pomocy klawisza Alt i klawiszy numerycznych (1,2,3,4,5,6,7,8,9,0)
    Jeżeli te klawisze działają to musisz na innym kompie zobaczyć jakie są kody każdej litery
    np.
    Wciskasz Alt i następnie 6 i później 5 - litera A
    Wciskasz Alt i następnie 6 i później 6 - litera B itd
    Amatorzy – martwią się o sprzet. Profesjonaliści – martwią się o pieniądze. Mistrzowie – martwią się o światło.

  5. #5

    Domyślnie

    bierz klawiature na USB, nie bedzie problemow. stery sa potrzebne tylko do "wodotryskow" w postaci dodatkowych przyciskow (jakies play itepe), klawiatura jako taka dziala.
    The Iron never lies to you. You can walk outside and listen to all kinds of talk, get told that you’re a god or a total bastard. The Iron will always kick you the real deal.

  6. #6

    Domyślnie

    Dokładnie tak, jak mówi kol. thorcik, a tą w lapie, naprawisz sobie spokojnie w późniejszym terminie.

    Zresztą wymiana jest banalnie prosta.

    PS.
    Klawiatura USB, powinna działać od razu po włączeniu kompa i nie trza żadnych sterowników.
    Ostatnio edytowane przez david555 ; 16-01-2009 o 14:12
    NIKON


    לא תרצה - VI - Nie będziesz mordował

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez david555 Zobacz posta
    Klawiatura USB, powinna działać od razu po włączeniu kompa i nie trza żadnych sterowników.
    O ile jest w BIOSie włączone "USB keyboard support" - czasem bez tego nie ruszy.

    Cytat Zamieszczone przez szymony Zobacz posta
    wymaga odpalonej winzgrozy
    WINZGROZA!
    Jestem Twoim fanem!
    Krzysztof Paszkiewicz

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ekonet Zobacz posta
    O ile jest w BIOSie włączone "USB keyboard support" - czasem bez tego nie ruszy.
    I tu jest chyba przysłowiowy pies pogrzebany, bo niestety klawiatura usb nie dziala. Do biosu się nie dostanę bo F2 też nie abla. F8 zresztą też. Numeryczne też nie wszystkie biegają.
    Do pełni szczęścia brakuje mi tylko "e" i "g".
    Fuck ja rozumiem że można zalać klawiaturę kawą, ale żeby przypiec później suszarką do włosów. W dodatku to drugi taki numer w przeciągu dwóch tygodni.
    Klawiatura raczej już do reanimacji się nie nadaje, a na alledrogo oczywiście takiego modelu nie ma.
    pozdrawiam Krzysiaczek
    _________________
    lasciate ogni speranza, voi ch'entrate

  9. #9
    Rozmowny Awatar dzejms
    Dołączył
    02 2007
    Miasto
    Nie ma takiego miasta Londyn...jest Lądek...Lądek Zdrój
    Posty
    705

    Domyślnie

    A działa Y i 1i bootowanie z CD? Jesli tak to Offline NT Password & Registry Editor, Bootdisk / CD.
    Stopka sropka... wybitnie niekomercyjna.

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez szymony Zobacz posta
    Fuck ja rozumiem że można zalać klawiaturę kawą, ale żeby przypiec później suszarką do włosów.
    uzdolniona druga piękniejsza polówka?

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •